2733
2771
خوب عزیزم چه فرقی داره. همه جای ایران واقعیتش همه چی داره. جاهای دیگه هم چیزایی داره که طرف شما ندار ...

کردستان چشمه داره برف اب داره پونه  و گوزله در میاد توی اب جاری چشمه و برف اب ولی من این نعمتارو ک استفاده کردم حس خوبی داره حالا تو نارت نباش خودتو اذیت نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب عزیزم چه فرقی داره. همه جای ایران واقعیتش همه چی داره. جاهای دیگه هم چیزایی داره که طرف شما ندار ...

وا مگه چی گفت بنده خدا اگه مثلا طرف شهرشون عناب نباشه تو بازار میشه پیداش کرد ولی سبزی های معطر کوهی رو همه جانیست

کنار خوردی؟ .الوک که خیلی خوشمزه هست .

یه میوه هست تو جموب لیزو لذجه خوشمزس اسمش لمبو عربا اینو‌میگفتن خیلی خوشمزس خدایی کنار خوردم کنار هندیم خوردم و ترشک که بندر هست خوردم الوک چیه؟

کنار خوردی؟ .الوک که خیلی خوشمزه هست .

اونا که شبیه زالزالکه؟ من دوستای همه جایی دارم فکر کن همه جا هستم. از همه چیز تر و تازه شو میخورم. برای همینه که به ایشون گفتم فکر نکن فقط کردستان همه چی داره. ایرانو با همه خوراکیهاش میشناسم اینه که فرقی نمیذارم بگم اینجا یا اونجا. اون خراسان و شیرازم فقط براش مثال زدم وگرنه مثال زیاده. ایران یه جا و دو جا نیست که. ذره ذره اش مثل زر ارزش داره

اونا که شبیه زالزالکه؟ من دوستای همه جایی دارم فکر کن همه جا هستم. از همه چیز تر و تازه شو میخورم. ب ...

گند زدی به تاپیکم برو بیرون از تاپیکم حوصلتو ندارم چقد بعضی ادما انرژی منفی میدن 

کردستان چشمه داره برف اب داره پونه  و گوزله در میاد توی اب جاری چشمه و برف اب ولی من این نعمتار ...

تو شهر ماهم بیای میگن سرزمین هزارچشمه دقیقا شهر مارو توصیف کردی ولی فرسخها ازهم دوریم باورم نمیشد شماهم بگین شنگ    چوه رو میدونید چیه

وا مگه چی گفت بنده خدا اگه مثلا طرف شهرشون عناب نباشه تو بازار میشه پیداش کرد ولی سبزی های معطر کوهی ...

کاری به اون بحث ندارم اونو کلی گفتم ولی فکر میکنی اینجوریه. اتفاقا همون عنابم توی بازار شهرهای دیگه مثل اون عنابی  نیست که توی خود شهرهای خراسان میتونی پیدا کنی از باغدارش. 

یه میوه هست تو جموب لیزو لذجه خوشمزس اسمش لمبو عربا اینو‌میگفتن خیلی خوشمزس خدایی کنار خوردم کنار هن ...

بزنی تو نت میاد یه پوست سفت داره با بشکوب میشکنی میخوری. هرچند چون جنوب زندگی نمی‌کنیم چند سالی هست نخوردم

تو شهر ماهم بیای میگن سرزمین هزارچشمه دقیقا شهر مارو توصیف کردی ولی فرسخها ازهم دوریم باورم نمیشد شم ...

😍ماهم یه جایی به نام چهل چشمه و جایی به نام هزار چشمه داریم ولی عالین انقد صفا داره 😍کجایی هستی

2706