2733
2764
عنوان

اگه بهتون چهار میلیارد بدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2836 بازدید | 237 پست
سلام گلم .. بله همین ک شما میگی رو دیدم  من مث سگگگگ از سوسک میترسم  بارها پیش اومده خی ...

وای دیدی مستندشو؟تا عمر دارم یادم نمیره تقلای مادرشو

ما ادما فک میکنیم مالک جان بقیه موجوداتیم   اجازه داریم هر کاری بکنیم در صورتیکه بنظرم کارما داره و حتی مث ادما نفرین میکنن 

به امید روزی که به واسطه ما ادما به هیچ جانداری آسیبی وارد نشه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره اگه بدونم بچه نداره و مادر هم نداره و ی میمون از اینا کع میزارن تو باغ وحش که زندانی هستن ک آدم دلش میسوزه براشون اره .ولی ی میمون شاد و شنگول تو جنگلای آمازون نه  خخخخخ

واسه چند لحظه آرامش اومدم اینجا و در نتیجه حوصله بحث ندارم .شما درست میگی تمام !           اگه امضام رو خوندی و دوباره ریپلای زدی یعنی مشکل داری خودتو ب دکتر نشون بده
ینی هر چقدرم پول بدن نمیکنی این کارو؟ اگه خیلی زیاد بدن چی خب فک کن بالای 20 میلیارد

ااع قسمت پول شو ندیدم 😂😂😂😂نه واقعا با اینکه خیلی پول دوستم ولی پولی که به قیمت گرفتن جون یه حیوون باشه نمیخوام اگه حیوون خوراکی بود موردی نداشت ولی کشتن یه میمون 🥲

2706