2733
2771
عنوان

اگه بهتون چهار میلیارد بدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2836 بازدید | 237 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خوشم میاد دنبال دلیل میگردی موجه اش کنی خخخ

خو چی کنم ۴ م خیلیه بعدم وقتی میرم باغ وحش واقعا از ته دلم واسه حیوونا ناراحت میشم انگار به زور زنده ان مخصوصا اونا که واسه ایران نیستن 

واسه چند لحظه آرامش اومدم اینجا و در نتیجه حوصله بحث ندارم .شما درست میگی تمام !           اگه امضام رو خوندی و دوباره ریپلای زدی یعنی مشکل داری خودتو ب دکتر نشون بده

حالا کشتن این میمون بخت برگشته چرا باید جایزه دار باشه؟؟؟؟

یا کی اینهمه پول یا مفت داره بده به ما که به میمون شلیک کنیم

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
حالا کشتن این میمون بخت برگشته چرا باید جایزه دار باشه؟؟؟؟ یا کی اینهمه پول یا مفت داره بده به ما ک ...

هیچی دوس داشتم ببینم خب پول چقدر تاثیر داره تو انجام کار هایی که شاید تو حالت عادی انجامشون نمیدیم

وای دیدی مستندشو؟تا عمر دارم یادم نمیره تقلای مادرشو ما ادما فک میکنیم مالک جان بقیه موجوداتیم &nbs ...

الهی آمین .. 

بله دیدم و اشکامو نتونستم کنترل کنم چون ی مادر داشت زجر میکشید ... 

دوسال پیش یه طوطی ملنگو پناه آورد توی خونه زخمی بیمار پراش ریخته بود 

دوسال ازش نگهداری کردیم وااای خیلی ناز شد سرحال شد باهامون دوست داشت اگ بدونی چقدر قشنگ تشکر میکرد بابت آب و دون و نگهداری ک ازش میکردیم 

خیلی هم بهش وابسته شدیم اما چون توی اپارتمان بودیم دادیم ب یه دوستی ک پرنده و حیوونات خونگی میفروخت 

تا دوماه عذاب کشیدیم جای خالیش آزار دهنده بود 

اما باور نمیکنی چ برکت و روزی داشت بودنش انگار خدا هم هوامونو داشت بخاطر ی موجود بی دفاع 

بعدشم سوال اسی اصلا غیر ممکنه 

چون کسی ک بخاد ۲۰ میلیارد یا حتی ۴ میل بابت کشتن یه حیوون بده مغزش مشکل داره قطعا 

چون با یه تزریق بی درد میتونه اون حیوون رو از بین ببره دیگ چرا بابتش پول بده هرکسیی هم اینکارو نمیکنه 

و شبی هست که نباشد پس از آن فرداااااییی... 😊
هیچی دوس داشتم ببینم خب پول چقدر تاثیر داره تو انجام کار هایی که شاید تو حالت عادی انجامشون نمیدیم

میدونم به حالت طنز پرسیدم یادم رفت ایموجی بزارم😁

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
خو چی کنم ۴ م خیلیه بعدم وقتی میرم باغ وحش واقعا از ته دلم واسه حیوونا ناراحت میشم انگار به زور زنده ...

جواب تو از همه واقع بینانه تره اکثرا میگن نه ولی پای شرایط یه دلیلی پیدا میکنن انجامش بدن

نه اصلا نمی تونم من عاشق حیوون هام من شب ها هوا سرد میشه از داخل حیاط گربه رو میارم تو اتاقم الان به حیوون شلیک کنم بخاطر پول 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
2706