2733
2764
عنوان

اگه بهتون چهار میلیارد بدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 2836 بازدید | 237 پست
دقیقا،ی بار ی مستندی دیدم فیل بچه ش میخواست بمیره،انقدر عکس العمل مادره دردناک بود و تلاش میکرد واسه ...

سلام گلم ..

بله همین ک شما میگی رو دیدم 

من مث سگگگگ از سوسک میترسم 

بارها پیش اومده خیابون و کوچه جلوی پام دیدم راهمو کج کردم  ک زیر پام نره 

حتی از له کردنش زیر پامم میترسم و چندشم میشه

و ی مستند هم درمورد سوسک دیدم ک اگ سوسک نبود روی زمین چ مشکلاتی توی چرخه طبیعت ب وجود می اومد بعد دیدنش چن باری هم تو خونه اومده گفتم بگیرین بندازین بیرون اما نکشین 

من اصلا فکرشم نمیتونم بکنم 

و شبی هست که نباشد پس از آن فرداااااییی... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخیر من نمیتونم به یه مورچه هم آسیب بزنم اگه اینکار بکنمم عذاب وجدان میگیرم حتی گل و سبزه هم جون دار ...

ینی هر چقدرم پول بدن نمیکنی این کارو؟ اگه خیلی زیاد بدن چی خب فک کن بالای 20 میلیارد

نمیدونم باید تو موقعیتش باشم تا بتونم تصمیم بگیرم.

اگه تو قیافه میمونه نگاه کنم شاید دلم نیاد.

ولی الان  چون تو اون موقعیت قرار نگرفتم ته قلبم میگه خب کسی نفهمه و مجازاتیم ور کار نیست‌پس ۴میبیاردو میگرفتم و به میمون یه شلیک میکردم.

ولی بعدش به این فک میکنم که اون حیون جون داره و میمیره.قلبم میگیره.انتخاب سختیه درکل

دیدنش حالع مرا یک جور دیگر میکند......حاله یک دیوانه را دیوانه بهتر میکند......در نگاهش یک سگ وحشی رها کرده واین......جنگ بین مادوتا را نابرابر میکند......حالت پیچیده مویش شبیع سرنوشت...عشق را بر روی پیشانی مقدر میکند.....آنقدر دل بسته ام بر دکمه ی پیراهنش......فکر آغوشش لباسم را معطر میکند....🥀🥀🥀🥀
2706