2733
2764
عنوان

کیا تجربه بستری شدن خودشون یا بستگانشون رو داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 38 پست
اگر تهرانی من حاضرم مثل خواهر بزرگترت یکم کنارت باشم روزا نمیتونم ولی شبا میتونم بیام چندساعت کنارت ...

🥰😍😍😍نه تهران نیستم ولی همینکه گفتی انگار که واقعا انجام دادی 

مرسی خواهری 😘😘

مای لیدی هم میبرم بستگی به جراحی داره اگه لازم بود شو..رت یبار مصرف  لباس زیر اضاف موچین و ژ ...

حالا مگه قراره بستری بشین یا تشخیص بیماری دادن ...اصلا خوب نیست اینقد برنامه ریزی برای همچین چیزای بدی که پیش نیومده هنوز درضمن اگه همراه نداشته باشی یه پرستار میگیری کنارت همه کاراتو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥰😍😍😍نه تهران نیستم ولی همینکه گفتی انگار که واقعا انجام دادی  مرسی خواهری 😘😘

وظیفه است عزیزم  .من خودم خیلی تنهایی کشیدم ولی فقط مطمئنم خدا یار بیکسانه . باور داشته باش و بسپار به خودش. 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
انشاالله که بلا و مریضی ازتون دور باشه.اما بیشتر فکر کنید.همراه داشتن خیلی کمکه

ممنون

اره واسه عمل مادرم که اونجا بودم

یه خانم ۶۰ساله بستری بود تازه از عمل در اومده بود. پرستارا هر چند ساعت یبار همراه هارو از بخش  بیرون میکردن برای نظافت و... همراه این خام بیچاره فک کرد بش گفتن باید بری خونه.اینم مریضشو ول کرد رفت خونه.

وایی این پیرزن بدبخت چه به سرش اومد تا صب شد زنگ زدن همراهش گفتن بیا

وظیفه است عزیزم  .من خودم خیلی تنهایی کشیدم ولی فقط مطمئنم خدا یار بیکسانه . باور داشته باش و ب ...

عزیییزز دلمی

من زود از کوره در میرم ولی واقعا هیچی تو دلم نیست. من این تس شمارو درک میکنم  پون خودمم همینطور بدون اینکه کسیو بشناسم دلسوزی میکنم براش

عزیییزز دلمی من زود از کوره در میرم ولی واقعا هیچی تو دلم نیست. من این تس شمارو درک میکنم  پون ...

پس خیالت راحت هیچوقت تنها نمیمونی . لیستت رو که نوشتی دیگه بسپار بخدا و تمام .😘😘😘

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭