2733
2764

سلام

اِنشاالله تن همتون سالم باشه و پاتون به بیمارستان باز نشه.

من ایچکسو ندارم ک اگه مشکلی برام پیش اومد کنارم باشه.ینی دارمااا ،خانوادم هستن .مامان بابا و همه ولی من یه اخلاقی دارم که دوست دارم تنهایی کارامو انجام بدم نمیخوام کسی بیاد.

الان خوداروشکر سالمم ولی تو فکر اینم اگه خدای نکرد مجبور شدم بخاطر عمل مراحی یا هرچی بیمارستان بستری بشم چه چیزایی باخودم ببرم و اینکه اگا میشه اطلاعات لازم رو بهم بدین .

تاحالا بستری نشدم ول وایه جراحی مامانم بیمارستان پیشش بودم و همه کارای پذیرشه و بیمه و.... انجام میدادم .

میترسم یه وقت منم مرض مامانمو داشته باشم 😪

چیزایی که فک میکنم لازمه باید ببرم

۲تا کارت بانکی

شناسنامه

کارت ملی

دفترچه بیمه احتمالا لازمه‌

تمام مدارک پزشکی لازم

داروهایی مصرفی

کمپرس یخ یا همون کیسه یخ

یه سری وسایل شخصی  شامل : بالم لب و یه ابرسان جیبی . شونه . مسواک و خمیر  دندون . دستمال مرطوب . دئودورانت (البته احتمال زیاد بگن نباید بزنی)

بطری اب  و لیوان

یکم تنقلات و خوراکی (اگه اجازه بدن)

شارژر

کلینیکس

یه ساک جمع و جور کا همه اینا بره توش

میدونم نیاز به همراه هست .ولی میخوام تا جایی که میشه خودم کارارو بکنم کسی تو زحمت نیوفته

دیگه چی ببرممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا تا نری نمیفهمی من بستری شدم برای عمل یهو پریود شدم بخاطر استرس و خیلی اتفاقای دیگ برای ساک بستن تولد نینی میتونم قطع بگم چی ببری ولی مشکلاتی مثل عمل جراحی بیماری های عفونی مشکلات زنانه و... نمیشه دقیق گفت

مای لیدی هم میبرم بستگی به جراحی داره اگه لازم بود شو..رت یبار مصرف  لباس زیر اضاف موچین و ژ ...

بیستا چمدونم ببری اندازه یه همراه کارتو راه نمیندازه 

نمی‌دونم چرا از دور و بریات فراری ولی اگه رفتی بیمارستان شده همسایه تو ببری با خودت ببر

کلا تا نری نمیفهمی من بستری شدم برای عمل یهو پریود شدم بخاطر استرس و خیلی اتفاقای دیگ برای ساک بستن ...

دقیقااا 

برا جراحی هر جای بدن وسایل متفاوت لازمه.

راستش من هم روم نمیشه هم دلم نمیخواد کسی باهام بیاد.البته برای جراحی حتما باید همراه داشته باشم .ولی خجالت میکشم کسی بیاد منو تو اون حالت ببینه

خانما دلم خونه تروخدا نگین  مگه میخوای بری سفر قندهار که انقد خورد رییزه  میبری

منم تنها رفتم عمل کردم اومدم . تنها رفتم زایمان کردم‌اومدم تنها بستری شدم اومدم . تو این  دنیا خودتی و خودت ی فلاسک و نسکافه ام بردار ی خوراکی نرم ، اگه تونستی سوپ سفارش بدی چ بهتر آبمیوه برا بعد عمل .قاشق لیوانم برداری خیلی بهتره برس و حوله یادت نره

بیستا چمدونم ببری اندازه یه همراه کارتو راه نمیندازه  نمی‌دونم چرا از دور و بریات فراری ولی اگ ...

قضیه وسایل جداست با همراه

خب من خجالت میکشم دوست ندارم  اگه خدای ناکرده مریض شدم درباره بیماری برای کسی توضیح بدم یا کسی منو تو اون حالت بعد از جراحی ببینه

دقیقااا  برا جراحی هر جای بدن وسایل متفاوت لازمه. راستش من هم روم نمیشه هم دلم نمیخواد کسی با ...

عزیزجان این فکرو از سرت بیرون کن تا وسواس نگرفتی این غرورتم بزار کنار همه ما ادما به هم وابسته ایم و یه جایی محتاج هم میشیم من عمل جراحی داشتم روز اول بخش زنان درد داشتم هیچ کسیو نداشتم ک بیاد پیشم شوهرمو راه نمیدادن پرستارا جواب نمیدادن اخرم خواهرشوهرم اومد برام شیاف گذاشت کمرمو نمیتونستم  تکون بدم فقط درد داشتم تنها راه حل بود اونم خدا خیرش بده کمک کرد چن ماه بعد اونم بستری شد من رفتم پیشش

به این چیزا فکر نکن شما نخوای محتاج اشنام بشی یه پرستار خصوصی نهایت میگیری کاراتو میکنه 

2706