2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگرا نباش عزیزم من دختر ۷ماهه ریه اش درگیر بود بستری شد بعد بیمارستان اسهال واستفراغم گرفت نگران نباش جاش بیمارستان امنه زود خوب میشه استرس ونگرانیت رو کامل درک میکنم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
نگرا نباش عزیزم من دختر ۷ماهه ریه اش درگیر بود بستری شد بعد بیمارستان اسهال واستفراغم گرفت نگران نبا ...

بچم بی طاقتی می‌کنه عادت نداره به آروم یه جا خوابیدن 

میترسه از ادما

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
عزیزم از تهه جونم دردتو حس کردم انشاالله شفا پیدا میکنه فرشته ی نازت

اخ نگم که دیگه جونی نمونده برام احساس میکنم یه شبه پیر شدم از درد کشیدن این بچه  

خدا بهت غم نده عزیزم😔

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید

خدا قوت عزیزم❤

به نیتش ۵ بار حمد میخونم

ان شاءالله به زودی سلامتیش رو به دست بیاره❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

تاپیک بزنید به نیت سلامتیش حمد شفا بخونن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف سوء

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
عزیزم ممنونم خیلی لطف کردید

خواهش میکنم عزیزم❤

2706