2737
2734
من جدا کردم میشه

چطوری ؟! کجا رفتی ،؟! خواهر من الان یک ساله متارکه کرده هر جا رفت گفتن نمیشه غ فرمانداری هم رفت گفتن تا طلاق رسمی همینه 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شناسنامه کارت ملی فک کنم سند عقدنامه ی حسابی ک بنام خودت باشه بعد از اون باید ببری بانک ک بقیه کارا ...

میگن باید قاضی دستور بده و الکی نمیشه ک

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
من اسفند پارسال جداش کردم

بدون نامه؟! فقط با مدارک رفتی و گفتی میخام جدا بشم و سازش نداریم ؟! چیز دیگه نخواستن ؟!

2706