2733
2771
من دیشب تا 6 صبح دستشویی امشبم همینطور دلپیچه.تقصیر خودم شد بدون ماسک رفتم تو جمعیت

وای یا ابوالفضل مگه دوباره ویروس اسهال اومده؟چندبار رفتید دسشویی؟

عزیز میگم ببخشید اسهالش مخاطی نیست؟که آخرش مخاط دفع بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار صبح انجام بده

اجر میگن بارون دیده نباشه از کجا پیدا کنیم

و اینکه میگن کسی عفونت داشت استفاده نکنهچون عفونت میپزه بدتر میشه. حولهگرم یا اجر داغ واسه عفونت بد

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
وای یا ابوالفضل مگه دوباره ویروس اسهال اومده؟چندبار رفتید دسشویی؟ عزیز میگم ببخشید اسهالش مخاطی نیس ...

دیگه از دستم در رفته چندبار.اسهال ناجور اصلا قابل توصیف نیست خیلی ببخشید مخاط کف زرد ابه همه چی با هم

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
دیگه از دستم در رفته چندبار.اسهال ناجور اصلا قابل توصیف نیست خیلی ببخشید مخاط کف زرد ابه همه چی با ه ...

اگه من ببینم ادامه داره میرم دکتر فردا

هيچوقت ، هيچ‌چيز ، از هيچكس ، بعيد نیست !️
دیگه از دستم در رفته چندبار.اسهال ناجور اصلا قابل توصیف نیست خیلی ببخشید مخاط کف زرد ابه همه چی با ه ...

عزیزم. برای حالت تهوع امپرازول و هم برای اسهاله

لوپرامید هم قرصش قــــــــطعی برای روده و اسهال. حتی برای پریودی درجا دلپیچه قطع میکنه

یعنی به هرکی گفتم دعام میکنه. شماهم همین فردا تهیه کنید

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2706