2733
2764
عزیزم. برای حالت تهوع امپرازول و هم اسهال لوپرامید قطعی برای روده و اسهال. حتی برای پریودی درجا قطع ...

والا من یه بار لوپرامید خوردم تا یکهفته ببخشید ولی یبوست داشتم

هيچوقت ، هيچ‌چيز ، از هيچكس ، بعيد نیست !️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم. برای حالت تهوع امپرازول و هم اسهال لوپرامید قطعی برای روده و اسهال. حتی برای پریودی درجا قطع ...

مرسی عزیزدلم لوپرامید پریودی رو قطع میکنه منظورت درد پریودیه؟

آدما ارزش غصه خوردن ندارن پس بخند
خب دفع باشه ویروسی نیست ...از خوراک هست  ویروسی باشه اسهال آبکی بیشتر از ۳بارهست  شما غذ ...

نمیدونم والا هرچی که هست خیلی اذیت میکنه ادمو

هيچوقت ، هيچ‌چيز ، از هيچكس ، بعيد نیست !️
مرسی عزیزدلم لوپرامید پریودی رو قطع میکنه منظورت درد پریودیه؟

بله. خواهر من مجرد چند سال بخودش میپیچید حتی ژلوفن اثر نمیکرد. یبار خونمون پریود شد یدونه. دادم بهش یهو بلند شد گفت این چی بود. 

خودمم میمردم از شدت کمردرد و خونریزی بعد از سزارین با لوپرامید تا خوردم بعد چند ماه عذاب یهو روبراه شدم. عالی بود واقعا

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)