2733
2764

نیم ساعته همش داره تکون میخوره و خودشو سفت میکنه تو شکمم از پایین و بالا احساس فشار می کنم انگار داره از بالا و پایین فشار میده

خوشا صبری که پایانش تو باشی ❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی خیلی نزدیکی به زایمان

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

من ۳۹ هفته و ۲ روز زایمان کردم تو خونه شب تا صبح درد کشیدم رفتم زایشگاه ۸ سانت باز بودم ولی سر بچه بالا بود سز شدم

چرا دیر زایمان کردی معده درد نداری؟شاید نزدیک زایمانه برو دکتر

برو بیمارستان دختر اینجا چیکار میکنی؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

عزیزم به نظرم حتما با پزشک مشورت کن همین الان یا به 115 زنگ بزن یا متخصص آنلاین اورژانسی زنگ بزن من اولش به نظرم بامزه رسید و فکر کردم دیگه نزدیک زایمانه احتمالا برای اون باشه 

ولی یه لحظه فکر بند ناف افتادم شک کردم به نظرم اگر خیلی حرکتاش زیاد و مشکوک شده بد نیست یه پیگیری جدی تر بکنی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

اسی وقت زایمانته ،سونو چه تاریخی رو زده برای زایمانت؟

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂

عزیزم پاشو برو بیمارستان همونجا هم اگر موقعیت داشتی بهمون خبر بده لطفا چی شد فکرم مشغول میمونه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

اگه خیلی خودشو سفت وبرآمده‌ میکنه احتمال داره‌کیسه آبشون بترکونه . کمر دردم دارین؟پیشاپیش قدمش مبارک‌ انشالله زایمان راحت‌ وآسون

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2706