2733
2764

برادرزادم امروز تولد ۲ سالگیش بود مریضه همون ویروسه که توی دهن پر از آفت میشه غذا نمیتونه درست بخوره امروز ظهر رفته بودیم سربزنیم به زنداداشم گفتم شب یه کیک میگیریم میایم شاید حال و هواش عوض بشه گفتم تدارک شام نبین باهم تعارف نداریم حاضری میخوریم. مامانم عصر گفت حوصلم نیست گفتم حوصلم نیست دلیل نمیشه امروز تولدشه چون مریضم هست اینکارو کنیم حال و هواش عوض بشه.مامانمم کلی داد و بیداد و جیغ که چرا گفتی حالا مگه بچه میفهمه تولدش امروزه و فلان حوصلم نیست بچه هم حالش خوب نیست نمیریم‌‌.منم چون گفتم شاید بریم حال و هواش عوض بشه گفتم نه دیگه میریم زنداداشمم زنگ زد گفت تدارک یه شام ساده دیدم شام نخورید.خلاصه آخر رفتیم حالا درسته بچه بیحال بود یکم و نخندید ولی با کیک کلی خوشحال شد حداقل باعث شد یکساعتی سرحال باشه غُر نزنه ولی جیغ و دادای مامانم آسیب بدی زده اصلا جاش درررررد میکنه🥲🥲💔💔

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

عزیز دل منی شما عمه ی مهربون 😘❤️❤️❤️مامانت شاید حوصله نداشته به هردلیلی ، به انرژی مثبتی که ازخوشحا ...

جیگر شما برم❤ولی خب مدلش همینه متأسفانه همیشه یه چیز کوچیک و ساده رو صدبرابر بزرگ تر میکنه🥲💔