2733
2771
عنوان

بیاین سوتی عظیم عممو تو بیمارستان تعریف کنم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 82 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  ادم یهو میره تو ی عالم دیگه موقعیتشو یادش میره کجاس

آره دقیقا 

اصلاً بیچاره پسره هنگ کرد گفت ممنون

هنرجوی طراحی لباس💜عاشق،کتاب،موسیقی،ورزش،فیلم و دورهمی🫂❤خیابان بهار،کوچه خرداد،پلاک۹🌱💚‌ ﮼ٺو قشنگ ٺرین قسمٺ سࢪنوشتمے🤍🫀.'️ میشه یه صلوات برای آرامشم بفرستی🥺💖؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نفهمیدم واسه چه ملت خنده شون گرفته یا ما مشکل داریم یا اینا

اگه وایب خوبی نمیگیری میتونی از تاپیک بری بیرون🙂

ما دوست داریم با چرت ترین چیزا یه لبخند بیاد رو لبامون تو ناراحتی برو بیرون

هنرجوی طراحی لباس💜عاشق،کتاب،موسیقی،ورزش،فیلم و دورهمی🫂❤خیابان بهار،کوچه خرداد،پلاک۹🌱💚‌ ﮼ٺو قشنگ ٺرین قسمٺ سࢪنوشتمے🤍🫀.'️ میشه یه صلوات برای آرامشم بفرستی🥺💖؟
من یه بار رفته بودم خونه دوستم...  تو فکر بودم حواسم نبود سوار آسانسور شدم یهو دیدم یه نفرم هس ...

😂😂😂بیچاره ترسیده 

قشنگ بود 😂

ممنون😅

ملت که احمقن دقیقا نمیدونم کجاش خنده دار بود

احمق خودتی 

لطفا درست صحبت کن 

شما افسرده ای و مشکل مغزی داری به ما چه ناراحتی تو تاپیک شرکت نکن 

چرا توهین میکنی بیشعور ؟

خندیدیم چون دوس داشتیم

شماها زورتون میاد برید بیرون از تاپیکی ک خنده دار نیست براتون ، دیگه چرا شعور نداشتتو به نمایش میذاری ؟

دُختَرِ لُر 👑

چرا توهین میکنید؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

اون طفلی کنار من سوتی نداده رفتم فروشگاه شیر بخرم جلو یخچال وایساده بودم هعی یادم نبود چی میخام فروشنده کنارم بود نگاش کردم گفتم من‌چی میخواستم ی بار تو صف نون از بغل دستی رمز کارتمو پرسیدم از بس همسرم باهام بوده تنها بیرون رفتنی سختمه . 

2706