2733
2764
عنوان

چرا غارو خاموش میکنم خوابم میپره

108 بازدید | 13 پست

چه بدبختی دارم من😑😑😑😑😑

قبلش مثل خرس خوابم میادا. چراغ ک خاموش میشه میشم جغد. تو جام بند نمیشم

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

گوشی رو بزار کنار می‌خوابی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چراغ خواب با نور ملیح روشن کنید یا تهیه کنید 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :) از اینجای تاریخ به بعد و تا زمان معین ، خیلی مراقب باشید از همه بیشتر مراقب انتخاب هاتون ....چون مرز در عقل و جنون باریک است ،کفر و ایمان چه به هم نزدیک است ...واگر حقیقت را بخواهی ، هنوز روز عاشورا به شب نرسیده است ....
یه چراغ خواب با نور ملیح روشن کنید یا تهیه کنید 

روشنه والا

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
۱۵ دقیقه ثابت دراز بکش اصلا تکون نخور به چیز خاصیم فکر نکن حتما خوابت میگیره

باشه عزیزم ممنون. 

گوشی رو بزار کنار می‌خوابی 

امضاتم قشنگه💕💕🌹خصوصا خط اخرش💙🧡💚

اول خوندم چراغ غارو گفتم بسم الله مگه غارم چراغ داره؟

😂

دقیقا.. منم یلحظه فکرکردم انسان نخستین اومده تاپیک زده‌

•دستانت را به خدا بسپار🌝🇮🇷✌🏻🇵🇸                               الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من+✨سیگنال مثبت✨+(کاربر خاموش از سال۱۳۹۹:) #📚💕🕊»خدایا شکرت«🤍
😂 دقیقا.. منم یلحظه فکرکردم انسان نخستین اومده تاپیک زده‌

وا چه بی دقتید اخه. حالا تو کلمه یه فاصله افتاده دیگه چرا غا

امضاتم قشنگه💕💕🌹خصوصا خط اخرش💙🧡💚

امضای تو هم زیبا و قابل تاملی🌺❤️

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
وا چه بی دقتید اخه. حالا تو کلمه یه فاصله افتاده دیگه چرا غا

تو نگاه اول همین بوده دست منه مخاطب نیست و ربط به دقت من نداره•  

فکرکردم بخندین چه تلخ😒😕ببخشید ناراحت نشید. 

دیلیتم نمیشه متاسفانه🚶🏻

•دستانت را به خدا بسپار🌝🇮🇷✌🏻🇵🇸                               الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من+✨سیگنال مثبت✨+(کاربر خاموش از سال۱۳۹۹:) #📚💕🕊»خدایا شکرت«🤍