عنوان

بچه ها هیچی منو خوشحال نمیکنه چرا

384 بازدید | 25 پست

ن خرید ن بیرون رفتن ن خونه‌ کسی‌ رفتن حس بدی دارم هر روز بیدار میشم حوصله بچه و خونه‌ ندارم .همش میخوام تنها باشم و هيچ مسولیتی نداشته باشم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
افسردگی

هر برنامه ای میریزم ول میدم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
منم همینطور پری جون منم همینطور

امشب گفتم برم خونه همسایمون اینقدر دخترم جیغ جیغ کرد حالم بد شد نمیدونم چطور بغلش کردم از در حیاط تو نمیومد ایراد های الکی .سرم میسوزه دست و پاهام هنوز میلرزه 

احتمالا غمی داری که زورش از این کارها بیشتره 

باید تلاش کنی این نسبت رو تغییر بدی کار آسونی نیست ولی نشدنی هم نیست

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
ینی الان کباب میخوری هییییچ حس خوبی نداری؟

ن .خریدم میکنم بعدش حسی ندارم 

2706