2733
2771
عنوان

بیاید داستان پروفایلمو بگم مو تن آدم سیخ می‌کنه 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 63 پست
چقدر باحال

ب خودش قسم هرشب ها هرشب باید حرف بزنم غر بزنم دعا کنم از دل پرم بگم از خوشحالیم بگم خیلی خوب حسش میکنم جواب نمیده باهام حرف نمیزنه اما میدونم همیشه کنارمه من واقعا خدارو حس میکنم 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خدا حرف زدن خیلی آرامش داره عزیزم 

خدا بهترین رفیقمه چ خوب ک خودش مشکلاتو حل کنه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ب خودش قسم هرشب ها هرشب باید حرف بزنم غر بزنم دعا کنم از دل پرم بگم از خوشحالیم بگم خیلی خوب حسش میک ...

من قبلا اینجوری بودم نمیدونم الان چمه دوست دارم دوباره خواب امام هارو ببینم دوست دارم برگردم 

خدایا گریم گرفت   

روی کلماتم بتادین بزن    آماده شو اومدم ببرمت اون دنیا 
من قبلا اینجوری بودم نمیدونم الان چمه دوست دارم دوباره خواب امام هارو ببینم دوست دارم برگردم  ...

عزیزم واجباتو انجام بده به خدا نزدیک بشو چنان تو زندگیت خودشو نشون بده ها 

هایا
عزیزم صد در صد حل می‌کنه صد در صد 

انشاءالله خودش معجزع کنه شفایده عزیزمو 

عزیزم واجباتو انجام بده به خدا نزدیک بشو چنان تو زندگیت خودشو نشون بده ها 

یه زمون همه چی رو انجام می‌دادم  بگم چقدر کار ها میکردم همشو گذاشتم کنار

سلام خدا به شهدا خیلی ممنون از نشرش 🙏💚

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ🌹

🌺“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌺

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی .
من قبلا اینجوری بودم نمیدونم الان چمه دوست دارم دوباره خواب امام هارو ببینم دوست دارم برگردم  ...

از امشب امتحان کن دوبارع 

خوشبحال خدا ی مهمون دیگم دارع البته باید غر بشنوه اشک ببینه😁

از امشب امتحان کن دوبارع  خوشبحال خدا ی مهمون دیگم دارع البته باید غر بشنوه اشک ببینه😁

من حافظ قرآن بودم نماز میخوندم دائم الوقوع بودم نماز شب میخوندم شاید باور نکنید ولی روزی ۱۰ ساعت قران میخوندم اصلا یه حس خوبی داشتم آرامش. 

همه چی یهو عوض شد 

یه زمون همه چی رو انجام می‌دادم  بگم چقدر کار ها میکردم همشو گذاشتم کنار

عزیزم هر وقت برگردی به سمت خدا خدا مثل قبل دوستت داره هیچ وقت دیر نیست اما از روزی که دستمون کوتاه باشه 

هایا
انشالا گلم نذر شهید هادی تو گوگل سرچ بزن خیلی مجربه

ابراهیم هادی ارع شنیدم برا یکی از حاجتام نذر کردم 

هنوز نگرفتم نزدیکه

خب مثلا نذر کنم واجب نیس ک سر مزارش نذرو انجام بدم مثلا مث شما نمک یا نان یا هرچی

2706