2733
2764
عنوان

دکترم گفته بعد عمل فقط یک‌ماه چسب روی بینیم باشه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 32 پست
بدترین کار دخالت تو کار دکتره  من گفت نزن اومدم خونه دیگه نزدم همه گفتم وا مگه میشه چطور میخوا ...

انقدر همه نظر میدن کلافه شدم،به منم همینو میگن،چشماشون گرد میشه که واااای نوک دماغت میوفته،تو بزن حتما،گوش نده به دکترت😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی دکترت گفت رو گوش بده.بعد اینکه چسب زدنو بذاری کنار بینیت ورم میکنه ک طبیعیه بعدش کم کم ورمش میخ ...

اره چه یهماه بعد چه شش ماه بعد یکی دوهفته بدون چسب ورمه بعد میخوابه 

بعدشم بینی اگر خوب عمل شده همون اول خودشو نشون میده بت چسب و...درست نمیشه

آره بخدا،هر شب میزنم،صبح با هزار تا مصیبت جداش میکنم،خیلی سر درگم شدم،اصلا اون مدل یو رو بلد نیستم ب ...

خب اینجوری عملا خودت داری تورم ایجاد میکنی...

چسب که میزنی تا دو سه دیگه اصلا نباید دست بزنی حالا با توجه به تعریق و چربی پوستت عوض میکنی.

اول فیلم آموزشی ببین بعد اول کاری چسب هارو قیچی کن بعد با دقت بزن.

واسه اون u یه ۱۰ سانتی قیچی کن، با دوتا دست نگهش دار روبروی بینیت وسطشو به نوک بینیت بچسبون بعد اینو اونورشو قشنگ فیکس کن، خیلی پایین نباشه که تنفس رو اذیت کنه، وسط باشه، خیلی هم نکش نباید سفت باشه.

واسه بقیه هم 5 تا ۳ سانتی قیچی کن از پایین اول سه تارو بزن رو اتصال هاشون اون دوتای دیگه رو میزنی حالا با توجه به اندازه بینیت فرق میکنه.

مراقبت کن و حتما تا هر زمانی که میتونی با بالشت اضافه و به پشت بخواب.

همه بینی ها هم بعد یه مدت تا حد کمی دچار افتادگی میشن، اما کاملا طبیعیه و نگرانی نداره. واسه همون بعد عمل احساس میکنی زیادی سربالا شده و بعدا درست میشه.

تا در طلب گوهر کانی، کانی                                                                        تا در هوس لقمه نانی، نانی                                این نکته رمز اگر بدانی، دانی                                                                      هرچیز که در جستن آنی، آنی
انقدر همه نظر میدن کلافه شدم،به منم همینو میگن،چشماشون گرد میشه که واااای نوک دماغت میوفته،تو بزن حت ...

نوکشم همون قدری که قراره بیاد پایین میاد به چسب ربطینداره من شش ماه زدم اما نوکش یکم اومد صاف شد

هرچی دکترت گفت رو گوش بده.بعد اینکه چسب زدنو بذاری کنار بینیت ورم میکنه ک طبیعیه بعدش کم کم ورمش میخ ...

باشه منم دیگه نمیزنم،خیالم راحت شد،بخدا توی این سه شب استرس بیچارم کرد

من دکترم روز اول بعد عمل گفت پوست بینیت خیلی نازکه کلا سه هفته چسب بزن بعد سه هفته رفتم معاینه گفت نه دوهفته دیگه بزن بعد بیا پیشم من نتونستم برم پیشش رفتم یه شهر دیوه و تا عیدم نمیرم پیش دکترم یعنی نمیت نم دیگه خودم روز چسب رو حذف کردم فقط قبل خواب میزنم چون ووقتی به بغل میخوابم انگار بینیم سنگینی میکنه تو هم شب اینجوری میشی؟ میترسم کج بشه چسب میزنم چون سنگینی بینی رو وقتی یوری میخوابم حس میکنم انگار به سمت زمین کشیده میشه

خب اینجوری عملا خودت داری تورم ایجاد میکنی... چسب که میزنی تا دو سه دیگه اصلا نباید دست بزنی حالا ب ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت،من کلا توی این سه شب یه کوچیک مثل یو کوچیک،زیر نوک بینیم زدم،که فقط تا کنار پره هام به صورت کج اومد،یه کوچیک هم بالای بینیم یکم با فاصله از نوک،دیگه نمیدونم درسته یا غلط

باشه منم دیگه نمیزنم،خیالم راحت شد،بخدا توی این سه شب استرس بیچارم کرد

وای منم همینجوری بودم هر روز گریه استرس جا انداخته بودم جلو اینه الان خداروشکر داره بهتر میشه شماهم نگران نباش 

من دکترم روز اول بعد عمل گفت پوست بینیت خیلی نازکه کلا سه هفته چسب بزن بعد سه هفته رفتم معاینه گفت ن ...

آره منم دقیقا کج که میشم،انگار توی بینیم یه وزنه سنگینه،استرس میگیرم دوباره صاف میخوابم،واسه همین میگم نکنه نوک بینیم افتاده بشه،خیلی دماغم نرمه😶

منم یه ماهه عمل کردم. به نظر من حرف دکترت و گوش کن. 

حالا من از روزی که گچ و باز کردم خودم چسب زدم یعنی آموزش دادن و گفتن اینجوری بزن و اصلا هم بهم نگفتن که بیا خودمون چسب بزنیم ولی من همش نگرانم که نکنه درست نزده باشم. ولی به من گفت تا ۲ ماه باید بزنی. 

منم یه ماهه عمل کردم. به نظر من حرف دکترت و گوش کن.  حالا من از روزی که گچ و باز کردم خودم چسب ...

من شنیدم طبیعیش اینه که تا دوماه چسب زده بشه،زیر دوماه یکم ریسکه به نظرم،برو دکترت ببینه درست زدی یا نه

2706