2733
2764
عنوان

دخالت مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3150 بازدید | 153 پست
اونوقت داداش من با مدرک دکتری و  رئیس یکی از ادارات بزرگ شهر با عروسمون که سیکل داشت و شاید امت ...

چ ایرادی داره عزیزم. اگه برادرتون خودش راضیه و زندگیش خوبه شما غصشو نخورین 

خدا با ماست صبر کن ی نقشه ای براش بریزم با مامانم👀☺

مامانا میتونن حله🥰

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مادر شوهر منم از این اخلاقا داره دقیقا همین بلا داشت سرم می آورد که همون اول چکشی برخورد کردم و انجا ...

ببین هزار بار از این حرفا بهم زد جوابشو دادم 

نمیدونم چرخ خیاطی خوبه واجبه گفتم من نمیخام 

دیگه از این ب بعد راجب چیزایی ک میخام یا نمیخام باهاش صحبت نمیکنم اون حرف میزنه راجب چیزی ک من نمیخام بخرم ولی فک میکنه قراره بخرم 😂😂الان گیر داده ب لوستر. لوستر مگه جزو خونه نیس با داماد؟ 

ببین هزار بار از این حرفا بهم زد جوابشو دادم  نمیدونم چرخ خیاطی خوبه واجبه گفتم من نمیخام  ...

لوستر و لوازم روشنایی و تلویزیون و میز تلویزیون پای داماده و یه چیز جدایی ناپذیره

دقیقا مادرشوهر من تلویزیون داشت می‌انداخت گردنم می گفت بابات گفت چیزی نمی خوام منم گفتم منظورش همه چی غیر تلویزیون و لوازم روشنایی بود 

مادرشوهر من خیلی پروئه من کوتاه نیومدم سفت وایستادم

اگه کوتاه بیای تا ابد سوارت میشن از همین حالا میختو بکوب بذار حد و حدود خودشو بدونه 

اخییش چقد اروم شدم اینجا حرف زدم  چقد ادم گاهی نیاز داره شنیده بشه حرفاش از طرف کسایی ک نمیشنا ...

آره چون نمیشه خیلی حرفا رو به خانواده خودمون بگیم ناراحت میشن ولی اینجا راحت تریم و سبک میشیم 

یا حتی یه ترفند جدید یاد میگیریم 

ولی تو این نورد حتما از مامانت بخواه تادهنشونو ببنده😄

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
لوستر و لوازم روشنایی و تلویزیون و میز تلویزیون پای داماده و یه چیز جدایی ناپذیره دقیقا مادرشوهر من ...

زیادی حس زرنگ بودن بهشون دست بده دیگه هیچی 😒منم لوستر نمیخرم ببینم چیکار میخواد بکنه اگه حرفیم زد میگم مامان جان لوستر با داماده اگه من چیزی نگفتم لطف کردم ک اومدم نشستم تو خونه ای ک لوستر نداره

آره چون نمیشه خیلی حرفا رو به خانواده خودمون بگیم ناراحت میشن ولی اینجا راحت تریم و سبک میشیم  ...

من ک مامانم خدایی خیلی پایس بیشتر وقتا باهاش دردودل میکنم اصلا نشده بخواد دخالت کنه تو زندگیم خدایی نکرده اینم گفتم بهش گفت بذار بیاد من بهش میگم رسم چیه 😂

من ک مامانم خدایی خیلی پایس بیشتر وقتا باهاش دردودل میکنم اصلا نشده بخواد دخالت کنه تو زندگیم خدایی ...

عزیزم خدا حفظش کنه برات و سایش همیشه روسرت باشه 

ببین هزار بار از این حرفا بهم زد جوابشو دادم  نمیدونم چرخ خیاطی خوبه واجبه گفتم من نمیخام  ...

تو اروميه خانواده ي دختر لوستر ميخرن 

كل هزينه ي حنابندون طرف دختر با خانواده ي دختره 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد

بیکاری جواب میدی میشینی با مادر شوهر خواهر شوهر صحبت میکنی 

هرچی گفتن بزن کوچه علی چپ کار خودتو کن پشت سر شوهرت بساز 

شوهرتو بزار جلو ن خودت 

هرچی گفت ی اتوم بگو یا حرف عوض کن ی کاری کن چند بار کنی دیگه جلوت چیزی نمیگه 

پشت سرم 

ب شوهرت  بگو ما فلان چیز رسممونه فلان چیز نیست 

اسم مادرشم نیار

دقبل از مادر شوهرت تو حرف بزن 

حتی هزینه ی کت شلوار داماد تو حنابندون با خانواده دختره؟ 

نه جديدا يه كت و شلوار براي عقد يكي هم براي عروسي ميخرن 

بعضي خانواده ها خريد داماد رو روز حنابندون طرف پسر براش ميبرن 

خودت اهل كجايي ؟

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
2706