2733
2764
عنوان

دخالت مادرشوهر

3150 بازدید | 153 پست

سلام خوبین 

یه موضوعی هست چن وقتیه ذهنمو مشغول کرده میخواستم ببینم یعنی من دارم اشتباه میگم؟ 

چند وقت دیگه عروسیمونه ب امید خدا بعد من بابامم داره برام حنابندون میگیره میدونم همه هزینه هاش پای بابامم درسته. ولی مادرشوهرم میگه هزینه ی ارایشگاه ولباستم با پدرته ما ترکا اینجوری رسم داریم 😐اینم گفتم اوکی

الانم میگه ما رسم داریم کت  داماد شب حنابندون و هم شما باید بگیرین 

خب من چی بگم الان بهش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ترکا رسم داریم همه چیز با داماده حتی عقد ،،،

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
اتفاقا ترک ها رسم دارن هزینه لباس آرایشگاه با داماد هست 

این همه چی و میزنه به نفع خودش میگه ما اینجوری رسم داریم منم میگم والا من چند جا دیدم اینجوری نبوده. خیلی دلم میگیره از این حرفاش انگار من اضافیم

ما ترکا رسم داریم همه چیز با داماده حتی عقد ،،،

این میگه چون حنابندون با دختره همه چیش وهمه چیش باید با دختر باشه 

منم میگم خب مگه پسرت زن نگرفته اینو باید بابای من بده 

دلمم نمیخواد سر این موضوعا بحث کنیم ولی خب داره زور میگه میخاستم ببینم شما جایی همچین چیزی دیدین؟ 

عقد حتی ارایشگاه و لباس و..با پسره حنابندون 

الکی گفته. و لباس دامادم تو عروسی فقط با دختره 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰
این میگه چون حنابندون با دختره همه چیش وهمه چیش باید با دختر باشه  منم میگم خب مگه پسرت زن نگر ...

حنابندون من همه رو همسرم داد ،جهاز با پدر دختره بسه دیگه و پول حنا هم دادن ب خودم ،

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
بله درسته حنابندون کلا خزینش با خانواده عروسه رسم ترکاس

نگید رسم ترکاس ماهنچین رسمی نداریم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر دوست داشتی برای بهتر شدن شرایط مالی زندگیم یه حمد و صلوات بخون🥰
2706