2737
2734
عنوان

دخالت مادرشوهر

3115 بازدید | 153 پست

سلام خوبین 

یه موضوعی هست چن وقتیه ذهنمو مشغول کرده میخواستم ببینم یعنی من دارم اشتباه میگم؟ 

چند وقت دیگه عروسیمونه ب امید خدا بعد من بابامم داره برام حنابندون میگیره میدونم همه هزینه هاش پای بابامم درسته. ولی مادرشوهرم میگه هزینه ی ارایشگاه ولباستم با پدرته ما ترکا اینجوری رسم داریم 😐اینم گفتم اوکی

الانم میگه ما رسم داریم کت  داماد شب حنابندون و هم شما باید بگیرین 

خب من چی بگم الان بهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ترکا رسم داریم همه چیز با داماده حتی عقد ،،،

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2728
اتفاقا ترک ها رسم دارن هزینه لباس آرایشگاه با داماد هست 

این همه چی و میزنه به نفع خودش میگه ما اینجوری رسم داریم منم میگم والا من چند جا دیدم اینجوری نبوده. خیلی دلم میگیره از این حرفاش انگار من اضافیم

ما ترکا رسم داریم همه چیز با داماده حتی عقد ،،،

این میگه چون حنابندون با دختره همه چیش وهمه چیش باید با دختر باشه 

منم میگم خب مگه پسرت زن نگرفته اینو باید بابای من بده 

دلمم نمیخواد سر این موضوعا بحث کنیم ولی خب داره زور میگه میخاستم ببینم شما جایی همچین چیزی دیدین؟ 

2738
این میگه چون حنابندون با دختره همه چیش وهمه چیش باید با دختر باشه  منم میگم خب مگه پسرت زن نگر ...

حنابندون من همه رو همسرم داد ،جهاز با پدر دختره بسه دیگه و پول حنا هم دادن ب خودم ،

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2706