2733
2771
عنوان

بخدا دارم روانی میشم

252 بازدید | 14 پست

درمانده شدم حیف این زندگی که ماله منه هر موقع پریود میخوام شم این وسواس بهم جون میگیره بقیه روزا با دارو اوکیه 

ببخشید مامانا 

من دانشجو پرستاریم هنوز کارآموزیام شروع نشده همش فک میکنم نکنه اشتباهی حواسم نباشه دستبند دو نوزاد رو جابجا کنم خدای نکرده جابجا بشن از چن نفر پرسیدم گفتن جنسش جوری نیست که با دست به راحتی باز بشه و یه بار که باز شدن دیگه قابل استفاده نیستن آروم شدم دوباره یه سریا گفتن اینجور نیست 

ترو خدا بگید چطور بوده 

آخه مغز لعنتی دو نصفه شب به چی فکر میکنی 

وسواس فکری.اولا برای اتفاقی که نیفتاده خودت ناراحت میکنی و حتی ممکنه هیچوقت در زندگیت پیش نیاد.دوما افکارتو بپذیر سوم ارش فرار نکن نترس مدام به خودت بگو فکره میپذیرم ازش نمیترسم.من تمام تلاشمو میکنم‌.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
وسواس فکری.اولا برای اتفاقی که نیفتاده خودت ناراحت میکنی و حتی ممکنه هیچوقت در زندگیت پیش نیاد.دوما ...

بخدا اضطراب کشتم خیلی خستم داره نابودم میکنه دکترم میگه بعضی افکار بخاطر یه برداشت نادرست از یه موضوعه حالا میخوام ببینم درست میشه

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بخدا اضطراب کشتم خیلی خستم داره نابودم میکنه دکترم میگه بعضی افکار بخاطر یه برداشت نادرست از یه موضو ...

تنها زمانی درس میشه شما با کمک روان درمانگر خوب به خودت کمک کنی.شما ترس از اشتباه داری مترسی که اشتباه کنی در صورتی باورت غلطه باید بپذیری شما یک انسانی مثل هر آدم دیگه ای ممکنه اشتباه خطا داشته باشی.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
فک میکنم از بس این موضوعات رو تو سرم تکرار میکنم که اتوماتیک میرم انجام میدم و خودم نمیفهمم که انجام ...

فکر منفی داری ازش ترسیدی مغزت ناخودآگاه میره طرفش چون میدونه ازش میترسی‌.تغییر افکار داشته باشی.مثل نوشتن فکر منفی مینویسی ریشه اش پیدا میکنی ترس از خطا اشتباه با فکر مثبت جایگزین میکنی.ممکنه منم اشتباه کنم اصلا مهم نیست من انسانم باید اشتباه کنم رشد.کم کم روی خودت کار کنی این تمرین زیاد انجام بدی .هر وقت هر فکر منفی اومد نفس عمیق بکش به خودت بگو آروم باش از خودت بپرس چیشده چرا ناراحتی به خاطر فکر منفی مهم نیست نترس فقط فکره قدرتی نداره.خدا کنارم هوامو داره باید زیاد تکرار تمرین کنی تا نتیجه بگیری

🤣🤣🤣این فکررررااااا چیه من مامام . ول کن توروخدا.😂

ترو خدا بگو جنسشون چیه و اگه باز بشن دیگه بسته نمیشن و با دست معمولی سخت باز میشن    بخدا نمی دونی ساعت دو شب چی دارم میکشم بعضی اوقات میگم واحد کارآموزی رو حذف کنم

فکر منفی داری ازش ترسیدی مغزت ناخودآگاه میره طرفش چون میدونه ازش میترسی‌.تغییر افکار داشته باشی.مثل ...

میشه بیشتر بهم یاد بدی روانشناسم سه روش یادم داده اولی اینکه بشینم واقعا تجسم کنم اینکارو دوم مسخره کنم سوم تعویق بندازم

ترو خدا بگو جنسشون چیه و اگه باز بشن دیگه بسته نمیشن و با دست معمولی سخت باز میشن     ب ...

تو چته؟ جنسشون پلاستیکه مگه چیه. بعدشم فکر بیخود نکن...اینهمه فکر...بعدشم ترم دو بخای بری سر واحدا، فک کن این همه موررررد میبینی تو فکر دستبندی؟ بگیر بخواب

میشه بیشتر بهم یاد بدی روانشناسم سه روش یادم داده اولی اینکه بشینم واقعا تجسم کنم اینکارو دوم مسخره ...

مسخره کردن من شنیدم فکرتو دست میندازی مسخره میکنی به خودت کم کم یاد میدی که ازش نترسی چون یک فکر مسخرس قدرتی نداره.منم همینو بالا گفتم بلند بگی گوشت بشنوه فکر مسخرس تو اصلا قدرتی نداری.من ازت نمیترسم.از فکر فرار نکن نجنگ قدرتش بیشتر میشه باید خودت آروم کنی با فکرت دوست شی.مخصوصا مشکلی برات پیش بیاد افکار وسواسی بیشتر میشن

حتمن بنویس ترستو قشنگ بنویس جلوش بنویس که فکره هیچوقت اتفاق نمیفته خدا کنارته.

تو چته؟ جنسشون پلاستیکه مگه چیه. بعدشم فکر بیخود نکن...اینهمه فکر...بعدشم ترم دو بخای بری سر واحدا، ...

میدونم  پلاستیکی ان باز و بسته شدنشون چطوره با چی گیر میشن بهم اگه باز بشن دوباره میبندن یا باید جدید بزاریم  تا اینا رو نفهمم خوابم نمیگیره

2706