2733
2771

دوقلو دارم به دختر يه پسر

حدود ٥ سالشونه

اوضاع ماليم كاملا خوبه و مشكلي از هيچ لحاظ ندارم

همسرمم خوبه الحمدلله

٣٤ سالمه

به نظرتون بذارم بچه هام برن مدرسه بعد اقدام كنم ؟ يا همين زوديا ؟ 

خدارو شكر صدهزار بار

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

الان بهتره مدرسه برن مشکلات درسی اونا هن اضافه میشه و سخت تره

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست

اگه از لحاظ جسمی روحی اوکی هستی چرا که نه .من دوقولو دارم ب شوهر م گفت همینا شناسنامه ت هستن البته ی بزرگتر هم دارم سه بچه کافیه .ب من ک جنون دست دادمه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
الآن بهتره تا اینکه برن مدرسه

بعد تا زايمان كنم نزديكاي مدوسه رفتنشون ميشه سخت نيست با نوزاد بخوام باهاشون درس كار كنم ؟ 

البته پرستار دارم كمكي مياد خونه م 

خدارو شكر صدهزار بار
برن مدرسه کاراشون زیاد میشه وقت نمیکنی به نی نی جدید رسیدگی کنی

اگه اونقدر وضعش خوبه خب کمکی میگیره 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
تروخداااا ینی کم نیاوردین شما؟ مام دوقلو داریم خیلیی سخته

من دو تا پرستار داشتم كمكي

برام خيلي سخت نبود 

الانم پرستار دارن همچنان

باز بخوام باردار بشم هم همين پرستارشون كمكي مياد واسه كاراي خونه هم خدمتكار دارم

خدارو شكر صدهزار بار
2706