2733
2764
عنوان

کدومتون روبیکای شوهرتون رو هک کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 2035 بازدید | 146 پست

[QUOTE=330486987]دوستام میگفتن مردا نامردن من قسم خوردم ما عشق بودیم و همچین چیزی نیس گفتن ما روبیکاشو نصب کردیم من گ ...[/QUOTEالبته اینا زرنگن توی این یک سال که روبیکا دارن ندیدم چت کنن معلوم میشه میفهمم مدام تماس تا دیروز فهمیدم چت کردن و پاک کردن حالا نصب کردم ببینم خدا بزرگه من که تباه شدم خداقل بفهمم چی دارن بین هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن دیگه انشالله نمیفهمه. ماله پارساله گذشته دیگه 

نیاز نیست تک تک پاک کنی

اگ مخاطبات رفت برو تو‌تمظیمات حذف مخاطبین رو بزن .مال خودشم پاک میشن بعد دوباره رفرش کن  بالا میان فقط مال اون میمونه 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️
برای رفرش باید دوباره روبیکا نصب کنم؟

بعد چند روز یا چند ساعت خودشون دوباره برمیگردن 

حالا اگ عجله داشتی رفرش کردی نیومدن ی بار حذف کن دوباره نصب کن 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

من اکانتشو زدم تو گوشیم همرسانی مخاطبین رو با اینکه قط کردم اما مخاطبام عضو روبیکا میشدن پیامش واس شوهرم میرف بعد من اومدم از اکانتش بیرون بازم واسش میرف خلاصه دلیت اکانت کردم از همسرمو دوباره نصب کرد

بعد چند روز یا چند ساعت خودشون دوباره برمیگردن  حالا اگ عجله داشتی رفرش کردی نیومدن ی بار حذف ...

ببین گلم ممکنه همه مخاطبام برن یا فقط تک و توکی هی وول میخوره میترسم برم بیدار شه

2706