2733
2734

فکنم اگه سرچ کنی گوگل میاره بالاخره اوناهم از یه جایی برداشتن دیگه

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۱۴۳ ام من دیدم خیلیم فکرم درگیره هرکی میدونست به منم بگه😅😅

خیلی وقتا تو یه قدمی آرزوهام خدا‌ قرارم میده!خیلی وقتا خدا یه چیزیو میزاره کف دستم و بعد سریع برش میداره...🥀نمیدونم حکمتی داره یا تقاص گناهانمه؟...🥀 چندسالی هست سخت در حسرت آرزوهامم...🥀ازت میخوام لطفا...برام دعا کنی تا به خواسته ها و آرزوهام برسم...🦋✨️
فکنم اگه سرچ کنی گوگل میاره بالاخره اوناهم از یه جایی برداشتن دیگه

ن تو گوگل هر چی سرچ کردم نیورد این کد تو اینستا بیشتز معروفه ک اونجام پیداش نکردم و مربوط ب حرف اول رل هستش ست میزارن

پیدا کردم میفرسم برات

مرسی عزیزم😊

خیلی وقتا تو یه قدمی آرزوهام خدا‌ قرارم میده!خیلی وقتا خدا یه چیزیو میزاره کف دستم و بعد سریع برش میداره...🥀نمیدونم حکمتی داره یا تقاص گناهانمه؟...🥀 چندسالی هست سخت در حسرت آرزوهامم...🥀ازت میخوام لطفا...برام دعا کنی تا به خواسته ها و آرزوهام برسم...🦋✨️
ن تو گوگل هر چی سرچ کردم نیورد این کد تو اینستا بیشتز معروفه ک اونجام پیداش نکردم و مربوط ب حرف اول ...

آره 

یا ممکنه یه عددی باشه که براشون ارزش معنوی داشته باشه

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕

618 میشه : ستاره درخشان من

یه سری کد هستن که هر کدوم معنی خاصی دارن.

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚........ بالاخره می رسیم به اونجایی که صائب میگه ، ارامش است عاقبت اضطراب ها💜    ...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️
2706