2733
2764
عنوان

دعوتم کرد ولی درو باز نکرد 😐

207036 بازدید | 711 پست

دیروز یکی از دوستام زنگ زد با کلی اصرار گفت فردا عصر بیا خونه مون من گفتم باردارم استراحت مطلقم نمیتونم خیلی اصرار کرد بلاخره قبول کردم 

پا شدم امروز آماده شدم شوهرم منو برد رسوند منتظر شد تا برم داخل 

آیفون رو زدم قشنگ صدای برداشته شدن گوشی آیفونشون اومد چون آیفونشون خرابه باید گوشیو برداری تا تصویر نشون بده کیه

یعنی واضح صدای برداشته شدن گوشی رو شنیدم فکر کردم الان درو باز میکنه دیدم خبری نشد پنج دقیقه موندم دیدم خبری نیست دوباره زنگ زدم این بار گوشی آیفون رو بر نداشت خلاصه ده دقیقه دیگه موندم خبری نشد هرچی هم به گوشیش زنگ میزدم جواب نمیداد 😐 شوهرم گفت تو بیا بشین تو ماشین سر پا نمون من چند دقیقه میمونم اگه باز کرد بهت میگم چند بار بهش زنگ زدم حتی پیام دادم ولی اصلا خبری نبود 

برگشتیم خونه ولی خیلی ذهنم درگیر شده به نظرتون چرا این کارو کرد؟ خب میتونست پیام بده بگه نیا من واسم کار پیش اومده چرا گوشی آیفون رو برداشت و حرف نزد؟ گوشیش هم جواب نداد هنوزم جواب پیاممو نداده 🙄🥴

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حتما یچیزی شده دور از جون

آخه گوشی آیفون رو برداشت تا تصویر رو ببینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
شاید به قتل رسیده

وا خدا نکنه 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط در صورتی که گروگان گرفته باشنش،میتونه کارِ زستشو توجیه کنه

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

احتمالا با همسرش بحثشون شده

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
2706