2733
2771
خلاصه ک ب نتیجه ای رسیدی منم تگ کن 

قیمتا تا فردا کلی بالاتر میرن بهتره هر طور شده بخری من فردا دیگه میخرم 

تصمیمم رو تا فردا قطعی می کنم چون امروز نسبت به دیروز دو تومن افزایش داشتن دلار بالا رفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیپوینت دوست شوهرم تو خط تولیدش هست گفت پیشنهاد نمیکنم  الکترواستیل برادرشوهر آبجیم داشت که گف ...

ما عزیزم خریدیم راضی هستیم حتی دستگیره در شکسته بود رایگان عوض کردن لاستیک نو هم به درب هاش انداختن ولی وای سیلوان خریدیم خدا لعنتش کنه پول داشتیم خب خارجی میخریدیم هر لحظه تعمیرگاهه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
@nardin   جون ینی هیمالیا مدل پانوراما خوبه؟

اره هیمالیا رو هم تعریف میکنپ عزیزم خوبه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
عزیز از دیپوینت راضی هستین یا هیمالیا؟ چ سری خریدین؟

از دیپونت هیمالیا شخصا نخریدیم دور اطرافمون دارن سری قدیمی 

شما چ مارکی دارید؟

دیپونت ابجیم و سیلوان متاسفانه مادرم در کل سیلوان رو سه چهار نفر از فامیل خریدن همشون از صدای موتورش و نداشتن زنگ در فریزر و...  ناراحت و اینکه تند تند خراب میشه نمایندگی هم میگه هههههه اینا برا خونه های بالای 400متره صدا گم بشه اخه من خونه 400متر داسته باشم چرا سیلوان میخرم 

مرسی عزیزم از راهنماییت ♥️ برای امضات هم صلوات فرستادم خدا صبرت بده ♥️

مممنونم منم برا عاقبت بخیریتون صلوات فرستادم مهربون

2706