2733
2771

شفای نامزدم از سرطان خون

🧡🧡🧡زهرا ساداتم ☺️🧡🧡🧡میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟😭سرطان خون و ام اس داره از ۲۷ تیرم بخاطر عمل کمرش نمیتونه راه بره پاهاشو احساس نمیکنه 😭😭عیان میکرد راز دل ..امان میداد اگر وقتش🥀میان قتلگه کوتاه بود و‌مختصر وقتش 🥀به جای در و دل کاری مهمتر داشت برعهده🥀بیان عشق و شرح غم بماند بعد دروقتش 🥀 اسارت رفت فرزند خلیل الله...؟ نه هرگز 🥀بتی در شام باقی بود... 🖤زینب🖤 رفت سر وقتش 🥀هر آن کس جان خود را وقف زینب کرد طوبی له... 🥀والا بی ثمر عمرش وگرنه بی اثر وقتش...🖤🥀  ازتون خواهش میکنم هرجا تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم بیفتین سنش هنوز خیلی کمه منم نذر میکنم تا عمر دارم تو تمام تاپیکا به نیت همه ی گرفتارای سایت زیارت عاشورا بخونم ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم 🌱

خدا رحمت کنه خواهرتونو 

براشون صلوات فرستادم انشاءالله روحشون در ارامش🥲🌱

🙏🏻لطفا تحت هیچ شرایطی لایک نکنید🙏🏻    شیردختر لر😎💕   🩵🦋✨️لطفا تایپیک های حاجت روایی و ختم صلوات تگم کنید دوست دارم مشکلات همه مون حل بشه🩵🦋✨️       پزشک‌اینده ، دانشجوی دانشگاه تهران🩺🩷          دختری عاشق ادبیات فارسی🥹📖                مارا خیال بی خیالی خوش تر است! :)🌱

فرستادم برات اسی

🙏🏻لطفا تحت هیچ شرایطی لایک نکنید🙏🏻    شیردختر لر😎💕   🩵🦋✨️لطفا تایپیک های حاجت روایی و ختم صلوات تگم کنید دوست دارم مشکلات همه مون حل بشه🩵🦋✨️       پزشک‌اینده ، دانشجوی دانشگاه تهران🩺🩷          دختری عاشق ادبیات فارسی🥹📖                مارا خیال بی خیالی خوش تر است! :)🌱
2706