2726

مرسی عزیزم 🌱

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

شفای نامزدم از سرطان خون

إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا﴿۶﴾                                                   (آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است،من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲__بهمون گفتن بعد از ۳۶ جلسه شیمی درمانی بازم سرطان غالب شده تو بدنش...از همه جا و همه کس توی یه شب بریدم ولی با کمک دوستام بازم امیدوار شدم 🩵🩵 توروخدا دعاش کنید فکر نکنید آدم بدیه ها نه اصلا.. عشق من حتی رفته با داعشم جنگیده خیلی از سالای عمرشو برای دفاع از ناموس کشورش گذاشته.. ولی از بچگی خودش زیر دست یه مشت ظالم بوده سختی کشیده میدونم دست خودش باشه اونقدر خستس که راضیه به مرگ... ولی من عاشقشم خانوادم میگن ولش کن ولی من عاشقشم عاشقش میمونم تا همیشه...🩵🩵🩵🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم 🌱

خدا رحمت کنه خواهرتونو 

براشون صلوات فرستادم انشاءالله روحشون در ارامش🥲🌱

🙏🏻لطفا تحت هیچ شرایطی لایک نکنید🙏🏻    شیردختر لر😎💕   🩵🦋✨️لطفا تایپیک های حاجت روایی و ختم صلوات تگم کنید دوست دارم مشکلات همه مون حل بشه🩵🦋✨️       پزشک‌اینده ، دانشجوی دانشگاه تهران🩺🩷          دختری عاشق ادبیات فارسی🥹📖                مارا خیال بی خیالی خوش تر است! :)🌱

فرستادم برات اسی

🙏🏻لطفا تحت هیچ شرایطی لایک نکنید🙏🏻    شیردختر لر😎💕   🩵🦋✨️لطفا تایپیک های حاجت روایی و ختم صلوات تگم کنید دوست دارم مشکلات همه مون حل بشه🩵🦋✨️       پزشک‌اینده ، دانشجوی دانشگاه تهران🩺🩷          دختری عاشق ادبیات فارسی🥹📖                مارا خیال بی خیالی خوش تر است! :)🌱
2706