2733
2734

نگوييد: میخوام اينکار را انجام دهم

بگوييد: به نظرت اينکار را كنم؟

بگوييد: میخواهم نظر تو رو در مورد انجامش بدونم

نگوييد: این چیه پوشیدی ؟

بگوئید آن لباس بیشتر بهت میاد

بگوئید به نظر من آن يكى لباس خیلی خوشگلترت میکنه.

نگوييد می آیی دنبالم ؟

بگوئید: دوست دارم تو راه برگشت با تو باشم میتوانی بیائی ؟

نگوييد بریم خرید؟

بگوئید: دوست دارم خریدم با سلیقه تو باشه👌

برای شفای مادرم عه ته دلت ی صلوات بفرس عاقبت بخیر شی🤎
زندگی که بخوای خود واقعیت نباشی و برای کوچیکترین کارها فیلم بازی کنی و فکر کنی چی بگی بدرد نمیخوره.

فیلم بازی کردن نه تایپکای من همه کمک میکنه زندگی با ارامش تری کنار یارتون داشته باشی 

❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا از هرچی سیاسته حالم بهم میخوره، دوس دارم یه مدت بیخیال همه چیز باشم کم آوردم

ام بگم چی 

اروم باش یکم ی دوش بگیر چای بخور ب چیزای خوب فک‌کن ❤️ ب نظرم تو عشق سیاست نیس اینا همه کمک میکنه ک ارامش داشته باشی کنار همسرت

ام بگم چی  اروم باش یکم ی دوش بگیر چای بخور ب چیزای خوب فک‌کن ❤️ ب نظرم تو عشق سیاست نیس اینا ...

آخه تا کی من برای آرامشمون تلاش کنم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
آخه تا کی من برای آرامشمون تلاش کنم

دو طرفه نیس ؟ 

باور میکنی منی ک دارم این تایپک هارو میزنم 

خودم نامزدم اصلا تلاشی برا رابطمون نمیکنه ؟🖤🙃

به نظرم سیاست یعنی دورویی و سالوسی .از آدم هایی که خوده واقعی‌شون رو بهم نشون میدن ممنونم و متقابلا ...

ب نظرم سیاست اونقدرا چیز بدی ام نیست 

اینکه بدونی چطور زندگیتو مدیریت کنی قطعا ک بد نیس 

اینکه بلد باشی با حرف زدن شوهرتو اروم کنی و حال خوبو ب روح روانش بدی قطعا مضر نیس 

با ی دید دیگه نگاه کن❤️

زندگی که بخوای خود واقعیت نباشی و برای کوچیکترین کارها فیلم بازی کنی و فکر کنی چی بگی بدرد نمیخوره.

وایاشتباه مکنی من در مورد رفتارهای جاریم میدیدم میگفتم وای مگه من شخصیت ندارم ولش کن ولی الان همسرش تو دستش شده موم همسری که به زور طایفه بازی باهاش ازدواج کرده بود به خدا اصلا نمیرفت پیشش ارزش براش قایل نبود الان حرف حرف زنشه ... سیاست رفتاری یاد بگیریم برای بهتر شدن زندگی ... تا حالا که روش خودمون رفتیم نتیجه گرفتیم ؟؟