2733
2764
عنوان

پاسخ به سوالات کنکوری ها🌻

517 بازدید | 58 پست

سلام،اگر‌ راجع به نحوه مطالعه در عید یا جمع بندی سوالی دارید بفرمایید،با این پیش فرض که من هم دانش آموز هستم اما تا حدی به سوالات مشاوره ای پیرامون کنکور مسلط هستم💫

دانشجوی پزشکی نیستم،زمانی که برای کنکور مطالعه میکردم این اسم رو انتخاب کردم،پروفایل من تصویری هست از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جمع بندی زمان کمیه تا کنکور چطور جمع بندی کنیم؟  فقد تست بسه؟

عناوین دروس رو به چهاردسته تقسیم کنید

۱ مطالعه نشده

۲ مطالعه شده

۳ تست زده شده

۴ کاملا مسلط

برای دروس کاملا مسلط تست های زمان دار یا از منابع جمع بندی مثل موج آزمون استفاده کنید

برای دروس تست زده شده غلط نزده های طول سال رو در اولویت قرار بدید

برای دروس مطالعه شده سعی کنید تا جایی که میتونید تا آخر اسفند تست بزنید

دروس مطالعه نشده رو در اولویت اخر جمع بندی قرار بدید

کنکور های سال های اخیر رو بزنید هر سه روز یکبار و در طول سه روز بین ازمون ها تحلیل ازمون و رفع اشکال و مرور مباحث ایراد دار

موفق باشید🌻

دانشجوی پزشکی نیستم،زمانی که برای کنکور مطالعه میکردم این اسم رو انتخاب کردم،پروفایل من تصویری هست از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
من چندروزه افسردم یه دعوای شدید داشتیم و حالم خوب نیس از افسردگی نمیتونم درسم بخونم چیکارکنم 

من شرایطتتون رو کاملا درک میکنم،وقتی از فردی جدا شدم احساسات شمارو داشتم اما تنها جمله ای که بهم کمک کرد این بود که من چند ماه دیگه حال بهتری دارم،مطمئنم میتونید از پسش بر بیایید،نوشتن افکارتون میتونه بهتون کمک کنه،منکر این موضوع نیستم که تمرکز در این شرایط سخته اما میتونید پارت های مطالعاتی رو کوتاه و ۴۵ دقیقه ای کنید و بعد یک ربع استراحت،اگر باز هم تمرکز نداشتید چند روز فیلم اموزشی مباحث ایراد دار درسیتون رو ببینید تا اوضاع بهتر بشه و زمان رو از دست ندید

من میخوام مطالب قبلی مرور کنم برای نهایی ولی نمیدونم چطوری که وقت کنم سوال حل کنم یا بخونم 

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 
2706