2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پارچه مخمل منجوق دوزی گرفتم قراره مانتو بدوزم باهاش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

یه کت سفید گرفتم با گلای مشکی

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

خب عییزم ما رسم مون این شکلیه هفته آخری ک مونده ب عید تازه تکونی ب خودمون می‌دیم میریم خرید برای لباس! بعدم اول مانتو ویترین ها رو نگاه میکنیم هرچی قشنگ تر بود و هیچ اهمیتی هم ب رنگ سال و ترند و اینا نداریم! پسند شد خریداری. بعدشم بر حسب مدل و رنگ مانتو شال و روسری و شلوار و بقیه چیزای لازمه رو تهیه میکنیم. ب همین راحتی. اگر هم داریم چرا دیگه بریم الکی مصرف گرایی کنیم خب جوراب قدیمی پا میکنیم هیچ ایرادی نداره 😂

ي زندگي تاريك با آرزوهای رنگي☘️💙
2706