2733
2771

بچه ها من ۲۶سالمه از افسردگی رنج میبرم اوایل میگفتم نه افسردگی چی و خودمو گول میزدم ولی رفتم پیش روانشناس گفت داری و ارجاع داده پیش روانپزشک ولی چون اطرافیان میگن دارو اعتیاد اوره و یه مدت نخوری بدتر میشی و فلان ترسیدم و نرفتم علائم اینجوریه که یه روز خیلی حالم خوبه یه روز خیلی بد یا نصف روز خوبم نصف روز بد ناامیدم به همه چی و فکرای منفی همش دارم بی دلیل میزنم زیر گریه پرخوری دارم همش خسته و کسل و بی حالم و بیشتر اوقات دراز کش تو گوشی و خوابم متاهلم هستم و فکر کنید کل روز همین جور دراز کشم و اصلا کار خونه برام اهمیتی نداره و ظرف ها جمع شده تو سینک خونه و زندگی بهم ریخته و حوصله هیچی رو ندارم الان مدت ۶ساله بعد یه ضربه روحی سخت اینجوری شدم آیا بنظرتون اینا علائم افسردگی هست ؟

به حرف روانشناس گوش ندادی به ما گوش میدی؟

اگر تو خدای نکرده قلبت معدت یه جاییت مشکل داشت و دکتر میگفت باید همیشه بخوری میگفتی نه نمیخورم اعتیاد اوره؟

قرص ها اعتیاد اور نیستن نیاز بدنتن برای درست کار کردن،برای اینکه تعادل ایجاد بشه توی مغزت.

مقاومت نکن دربرابر دکتر رفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 

متاسفانه این تفکر غلط در رابطه با دارو های اعصاب دو کشور ما هست

اگر بخوای منطقی فکر کنی داروی قند و فشار خون و تیروئیدم که طرف باید تا آخر عمرش بخوره اعتیاد داره

سلامتی مهمترین چیزه چه جسمی و چه روحی من خودم تجربه داشتم و میتونم بگم که تا وقتی شرایط اطراف اوکی نیست فقط دکتره که میتومه کمک کنه

علائم افسردگی ودوقطبی هست

منم دارومیخورم باداروخیلی خوب میشی به مرور ،ولی اگه قطع کنی برمیگرده 

من اگه اولایل بودم شاید دکترنمیرفتم ومیرفتم دکترطب سنتی عطاری چون داروهاش سالم هست الانم شاسدهمین کارکنم

مثلا من ازداروهای اغصاب کلی بیماری دیگه مثل چاقی وتنبلی تخمدان و...گرفتم چاقی خیلی میاره این داروها ولی بعضی اوقات مجبوری مصرف کنی

چشم عزیزم حتما میرم برای اینکه خودم بیشتر از این عذاب نکشم

برو حتما

قرص ها تورو خوب نمیکنه ولی برای یه مدتی اجازه میده دزست زندگی کنی

ذهنتو باز میکنه

اگر خدای نکرده افکار خودکشی داری محوشون میکنه

یکم که سرپا شدی باید سبک زندگیتو عوض کنی

خوابتو منظم کنی ورزش کنی دوست پیدا کنی مهمونی بری و بیای و ...

تراپیست بری هفته ای یکبار

بعدش با مشورت دکتر کم کم دوز قرصتو پابین میاری تا زمانی که دیگه هیچی نخوری.

خوبیش اینه با خوردن این قرصا فرصت پیدا میکنی تلاش کنی برای زندگیت ولی الان اینقدر روحیت پایینه و حالت بده ک نمیتونی به کارای شخصیتم برسی حتی

این قرصارو باید زمانی رها کنی ک دکتر تشخیص بده نه اینکه یهویی ول کنی

علائم افسردگی ودوقطبی هست منم دارومیخورم باداروخیلی خوب میشی به مرور ،ولی اگه قطع کنی برمیگرده  ...

عزیزم

کیس ها با هم فرق دارن

دکتر خوب برن خرگز این اتفاقات براشون نمیوفته

شما دکتری که تخصص داره و تحصیلات عالیه دانشگاهی با عباس آقا عطار داری مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟؟

اسیب و عوارض افسردگی بیشتر از عوارض قرصهاست

همون استامینوفن و انتی بیوتیک که عین نقل و نبات هست براتون 

اونا هم عوارض دارن !

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706