2752
2734
عنوان

من چیکار کنم‌ با قوم‌شوهر😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 25 پست
 عزیزم خودت چرا نمیری؟ خدارحمتشون کنه تازه فوت شدن؟

دعوت نیستم

یکساله خیلی حالم بده دریغ از ذره ای درک 

اصلا متوجه وابستگی من نمیشن بچم تنها دلیلیه ک دارم نفس میکشم فقط تمرکزشون اینه بچه بیشتر پیش خودشون باشه

از اول باید جوری برخورد میکنی که اجازه عنوان کردن این حرفم نداشته باشن چه برسه بخوان ببرن

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا شر بشه چی میشه؟

نیاز به دعوا نیست

بگو الان من توی این جالم بچم باید پیشم باشه.

دستشو بگیر ببر خونت.

به زور ک نمیان ببرن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731

تسلیت میگم عزیزم اگه بچتون خیلی کوچیکه یا خودشم تمایلی به رفتن نداره آروم و بدون جبهه گیری با همسرت صحبت کن 

اگه نه خودشم دوست داره بره ، توهم خودتو اذیت نکن وابستگی بیش از حد برای دو تاتونم خوب نیست

اصلا زیر بار نرو

میخوان کتکت بزنن؟؟.بذار بزنن ولی تو نذار بچه ت تنها بره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”