2752
2734
یعنی ارزشش رو داشت درسته؟اخه امریکا خیلی کشور خوبیه ولی رفتارشون با ایرانیا پایدار نیست ومالیات هم خ ...

واقعا داری با ایران مقایسه میکنی؟؟؟؟

قطعا که از نظر اجتماعی و اقتصادی و رفاه خیلیییی بهتره،فقط مسئله ی دلتنگی خب خیلی ازاردهندست

خواهرم مربی مهدکودکه

دوره ی طیف رو اونجا گدروند و دیپلما گرفت ،حالت لیسانسه

طیف یه مرکز اموزشیه تقریبا مثل فنی حرفه ای ایران با این تفاوت که مدرکش رو توی هر کشوری معتبره،تو برو ژاپن،برو المان ،برو امریکا،خلاصه قبولش دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا داری با ایران مقایسه میکنی؟؟؟؟ قطعا که از نظر اجتماعی و اقتصادی و رفاه خیلیییی بهتره،فقط مسئل ...

منم فقط برا همین دل تنگیش دودلم ولی اخر نداره دیگه باید. تصمیمم رو قطعی کنم 

از شرایطشون تعریف نکردن؟حقوق ومزایا وضع زندگیشون به دوری میارزه؟

ایرانو بیشتر دوس داره اما راضیه مثلا میگه اونجا هیچوقت نمیتونی برنجو کیسه ای بخری باید پیمانه ای بخری میوه رو دونه ای بخری اما از رسیدگیشون به بچه ش خیلی خیلی راضی بود بچه شو تو خونه دنیا آورده بود با یه پرستار که کامل در اختیارش گذاشته بودن تا ۳ماه بعد دنیا اومدن بچه پرستاره پیشش بود بعد مثلا میگفت دکتر که میریم پول نمیدیم  بجاش سرماه مثل قبض تلفن رسید میاد که اینمقدار دکتر رفتین هزینه بدین بعد میگفت بچه م ۴سالش شده اومدن تو خونه قد و وزن و یسری تمرینات با بچه انجام دادن بعد گفتن این بچه استعدادش در ورزش و فوتباله دیگه از همون سن بردنش مدرسه فوتبال.اوایل خیلی دوس داشت برگرده ایران میگفت شوهرم بازنشست بشه برمیگردیم چون شوهرش کارمند بیمارستان بود اما الان همون سالی یبارم بزور میاد

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
2731