2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای نهههه خدا نکنه یه بچه چهارساله و یه بچه یه ساله دارم

بهتره ی بتا بدی تا بهتر بتونی در مورد شرایط تصمیم بگیری

من مخالف سقطم

ولی ی وقتایی ی تجویزهای محلی مشکل رو بدتر می‌کنه جنین سقط نمیشه و ی بارداری پرخطر پیش میاد

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
بهتره ی بتا بدی تا بهتر بتونی در مورد شرایط تصمیم بگیری من مخالف سقطم ولی ی وقتایی ی تجویزهای محلی ...

باشه عزیزم منون از راهنماییت.  ان شالله فردا بتونم برم یه آزمایش بدم. خدا کنه مثبت نشه فقط

2731
باشه عزیزم منون از راهنماییت.  ان شالله فردا بتونم برم یه آزمایش بدم. خدا کنه مثبت نشه فقط

ایشالا که خیره

من اگه در شرایط شما بودم در صورت مثبت بودن نگهش می‌داشتم

این کامنت برا استارتره و امیدوارم کسی جبهه نگیره

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
ایشالا که خیره من اگه در شرایط شما بودم در صورت مثبت بودن نگهش می‌داشتم این کامنت برا استارتره و ا ...

بچه ده تاش هم باشه نعمته و رحمته...  اما شرایط زندگیم از همسرم بگیر تا وضعیت کاری و مالی آشفته ست. من دیگه لیاقت و گنحایش بچه ندارم.  خدا کنه اگر برا من مقرر کرده تقدیر رو بچرخونه و بده به اونی که چشم انتظاره

عزیزم چقدر زرشک بریزم؟ زرشکا رو بجوشونم؟ 

یه کاسه بر دار 

نصف لیوان آب 

یه قاشق پر غذا خوری زرشک 

صبح که از خواب پا شدی 

بزار پنج دقیقه رو شعله کم رو گاز باشه 

یه کمم نمکش کن با خود زرشکا بخور 

یه ربع بعدشم صپونه بخور یه یا ده دقیقه