2733
2764
عنوان

میدونم بهتون قول دادم که اذیتش نکنم . رها اعتماد

| مشاهده متن کامل بحث + 5034 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون آقا متاهله؟ اگه اره فکرشو ازسرتون بیرون کنید هرچحد شمارو یاد علیرضا بندازه. زود تصمیم‌نگیر

اره متاهله

مجرد هم بود برای من فرقی نداشت

من به اون ادم حسی ندارم

من به علیرضا حس دام

ما عشق را فقط با عشق تقسیم میکنیم 💔

اشتباه نکن عزیزم بزار بگذره اونو فراموش میکنی بهت قول میدم 

سخته ولی میشه 

امیرعلی واقعا دوستت داره بعدا پشیمون میشی لطفا نکن اینکارو

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
😭😭😭😭

توام کم کم بهش حس پیدا میکنی کافیه اونو فراموش کنی 

اون نمیتونه خوشبختت کنه بنظرم ولی کسی که میگی الان دوستت داره رو از دست نده

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
توام کم کم بهش حس پیدا میکنی کافیه اونو فراموش کنی    اون نمیتونه خوشبختت کنه بنظرم ولی ک ...

من به امیرعلی حس دارم

مگه میشه اینقدر خوب باشی و دوست داشتنی نباشی

ولی این روزا درگیر شدم

میدونم اشتباهه

میدونم این ادم اون نیست

اما درگیر شدم

تو حس بسیار قوی ای به اون ادم داشتی و ادمی شبیه اون میتونه دیوونت کنه قضیه جایی وخیمتر میشه که اون ...

خانوم ببخشید برام سوال شد؟! 

این علیرضا کیه امیر علی کیه یعنی با دونفر بوده. من حرفاتون درست متوجه نشدم خیلی برام سواله؟؟ 

خانوم ببخشید برام سوال شد؟!  این علیرضا کیه امیر علی کیه یعنی با دونفر بوده. من حرفاتون درست م ...

امیرعلی همسرمه

علیرضا نامزد سابقم

داستان زندگیم هست

توی تاپیک ها

قصه زندگی رها

زنگ زد  گفت دیگه بهم زنگ نزن نه میخوام ببینمت نه صداتو بشنوم :) @ma_etemad    

قربونت برم عزیزم :)🫂

ایشون الان ناراحته ، دلش گرفته 

بهش حق بدید

مطمئنم اون با خودش کلی رویا داشته با شما و زندگیتون و اصلا انتظار نداشته از شما حرف جدایی رو بشنوه

یا دعوتش کنید به خونه ( اگه میاد ) و براشون غذای مورد علاقشونو بپزید

یا اینکه اگه خودش جواب نمیده با دوستاش هماهنگ کنید دعوتش کنن به یه کافه یا رستوران و شما برید اونجا

با یه هدیه کوچولو و از دلش در بیارید

خیلی از خانمها فکر میکنن اینکارا وقتایی که ناراحتی هست فقط وظیفه آقایونه ولی بنظر من نه ( قطعا شما با این همه کمالات این طرز فکر رو ندارید برای کسایی گفتم که این صحبت منو میخونن‌ و همه چیزو یک طرفه می‌خوان )

اگه واقعا آقا امیرعلی رو دوست دارید و فکر میکنید یه فرشتس و تو دنیا تکِ ، اگه فکر میکنید برکت زندگیتونه این ناراحتی رو رفع کنید و با انرژی به زندگی برگردید🤍✨

راه حل مشکلات ترک کردن و فرار کردن نیست

بلکه صحبت کردن و تلاش برای درست کردنِ

زنگ زد  گفت دیگه بهم زنگ نزن نه میخوام ببینمت نه صداتو بشنوم :) @ma_etemad    

مگه بهش چ گفتی؟؟

بیچاره امیر علی

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2706