2733
2764

بچه ها من متاهلم می‌خوام یه کسب و کاری یادبگیرم بتونم برای خودم درآمد داشته باشم چون همسرم واقعا نمیتونه برسونه تو شهر غریبم ازدواج کردم باشگاه و بیرون میرم ولی واقعا افسردگی گرفتم چون همش تو خونه و تنها هستم حتما هم می‌خوام یه مغازه اجاره کنم و حالا موندم برم خیاطی یادبگیرم و کار تعمیرات یا چیز دیگه انجام بدم که واقعا موندم خودمم یا برم کارت رنگ و لایت یادبگیرم و یه آرایشگاه کوچیک بزنم ولی نمی‌دونم مراحلش چجوریه که بتونم آرایشگاه بزنم حالا ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

برای آرایشگاه باید چندین مدرک آرایشگری داشته باشین که هم زمان بره و هم هزینه ی زیادی داره.

کلی پول دکور و صندلی و وسائل مورد نیاز و اجاره و غیره.

اما خیاطی رو میشه از توی خونه با دو تا چرخ‌ ساده و سردوز شروع کرد.

سلام عزیزم برای آرایشگاه باید چندین مدرک آرایشگری داشته باشین که هم زمان بره و هم هزینه ی زیادی دار ...

درست میگی عزیزم آخه مشتری چجوری پیدا کنم چون اینجا مثل روستا هستش و کوچیکه 

آخه مغازه خیاطی بزنم موندم تو اون مغازه چیکار کنم بزنم و نگیره کارم یه وقت 

سفارش بگیر از مدرسه و .. تو خونه بدوز 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
درست میگی عزیزم آخه مشتری چجوری پیدا کنم چون اینجا مثل روستا هستش و کوچیکه 

کافیه واسه یه همسایه خیاطی کنی. اگه راضی باشه میره سه تا مشتری میاره و بعدش طوری سرتون شلوغ شه که شبعی. بشینین بالای سر سفارشاتتون گریه کنین😂

2706