2733
2734
عنوان

اعتراف ب کراشششش 😈😂

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خودم این غلط رو کردم منم صبرم تموم شده بود ولی خیلیی پشیمونمممم الان 

پسره بهم گف بیا رفیق شیم بریم بیرون البته پایه باشی هرموقع تو خواستی من هستم باهات بیرون برم 😐😐😑😑😑😑

🍒 L'avenir appartient à ceux qui rêvent trop 
خودم این غلط رو کردم منم صبرم تموم شده بود ولی خیلیی پشیمونمممم الان  پسره بهم گف بیا رفیق شیم ...

درک میکنم ولی مهم نیس چون پیشنهادم بده من اهل رل نیستم فقط واکنشش مهمه برام😂

هرموقع کارشون لنگه میگن دلمون تنگه... 😄😏
خودت چن سالته اگه میتونی عکس خودتم بزار ببینمت راستش دوستم هیکلش خوب نبود فک میکنم بخاطر اون اونجوری ...

اصلا منو نمیشناسه عکس هم بخواد نمیدم

اصلا منو نمیشناسه عکس هم بخواد نمیدم

ی آیدی میدم برو ببین تو اینستا کراش دوستمه هر روز باهم حرف میزنن خیلی خوشگله عاشق دوستم شده باور کن صب تاشب باهم حرف میزنن میگه باحالی دوست دارم بدون عکسی چیزی حتی دوستمو ندیده میگه عاشق طرز حرف زدنتم 

ali_tito7 هفتش انگلیسیه پسره از قیافش همه چی میباره ولی خیلی خوبه حالا توام ک میگی مومنه فلانه مشخص نمیشه باید باهاش حرف زد تا فهمید 

عه راس میگی یادم نبود  خب آخه چرا پیام میدی دختر 🤦‍♀️😐 واکنششو میخوای چیکار 😶

مریضم😂😂😂اگر جواب بده میخوام بگم اقای فلانی اخبار اعلام کردم ماه من  تو اسمون گم شده گفتم بهت پیام بدم ببینم کجا تشریف داری😂😂😂بزنه بلاک کنه بخندم بش😂😐

2706