2733
2771
عنوان

عمل بینی دارم اما سرما خوردم

231 بازدید | 17 پست

بچه ها ۵ روز دیگه عمل بیتی دارم،امروز صلح بیدار شدم با گلو درد و آبیزش بینی،گوش درد و صدام گرفته،چی کار کنم؟وای دارم میمیرم از استرس

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زودتر برو دکتر آمپول و دارو استفاده کن تا خوب شی یا حداقل علائمت کمتر بشه

اخه خیلی زیاد نیست،ولی فردا میرم 

باید عمل رو عقب بندازم؟میخوام قبل از عید عمل کنم اگه این جوری بشه که نمیشه وای 

اخه خیلی زیاد نیست،ولی فردا میرم  باید عمل رو عقب بندازم؟میخوام قبل از عید عمل کنم اگه این جور ...

عملت عقب ننداز .

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
به دکترت اطلاع بده عملتو چند روز عقب بندازی چون بیهوشی با سرماخوردگی یکم خطرناکه

یا خدا 

دکترم که اصلا کاری نداره،میگه نه بیا،اینا دنبال پول خودشونن،بعد اگه عقب بندازم میره ۲۲ ام که واقعا دیره(چون دکتر ۱۶ ام و ۲۲ ام اتاق عمل داره)

یا خدا  دکترم که اصلا کاری نداره،میگه نه بیا،اینا دنبال پول خودشونن،بعد اگه عقب بندازم میره ۲۲ ...

الازم که عمل کنی بازم ایام عید چسب داری یعنی جوری نیست که عید یه بینی خوشگل و آماده داشته باشی....۶ روزم که زیاد نیست صبر کن مطمئن برو برای عمل

در حالت عادی بعد عمل انقد بینی حالت خونی و سنگین بودن داره اصلا فکر عطسه هم ادمو به وحشت میندازه. فکر کن هی بخوای عطسه کنی اب بینی رو پاک کنی. تنفست سخت تر هم میشه...عذاب زیادی میشه حتما عقب بنداز

اخه میگن خطرناکه و...

ببین وقتی سرماخورده باشی ترشحات راه هوایی زیاد و التهاب داری اینا یکم اذیت کننده هست...میشه بیهوش شی ولی خب شما که عملت اورژانسی نیست...بعدم تا ۱۶ ام احتمالا خوب میشی اگه علائم نداشتی برو قبلشم به دکتر بیهوشی بگو تا یه ضدالتهاب برات بزنن

2706