2733
2764
عنوان

نوزادم سیر نمیشه توروخدا بیاین کمک

233 بازدید | 17 پست

امروز ۳۱ روزشه و تازه امروز خوب سینمو گرفته چون از صب بهش شیشه شیر ندادم.ولی از صب زیر سینه اس و خیلی ادرار نکرده ینی شیرم براش کم بوده.

میترسم شیشه بدم دوباره سینمو نگیره.با قطره چکون و قاشق هم میدم انقد هول میکنه ک میپره گلوش.بنظرتون با چی یکم شیر خشک بدم بهش جوری ک سینمم پس نزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر پسرم، مامانم فلاکس زیره و رازیانه درست میکرد میزاشت کنارم، دقیقه ب دقیقه بم میداد

شوهرمم قرص شیر افزا برام گرفته بود، مامانم نمیزاشت با آب بخورم با دمنوشه میخوردمش

بخدا انقد شیرم زیاد شد،یهو میریخت لباسم خیس میشد ،همیشه فوبیا داشتم ک نکنه یهو چایی تعارف آقایی بکنم جلوش شیرم بریزه لباسم خیس شه🤣🤣🤣

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
شیر خشکی نکنی بچه رو مثل من پشیمون بشی

بچه داداشم شیرخشکیه، گاهی وقتا پیدا نمیکنه شیرشو،گنا داره بچه

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.

من انقد همین کار تورو ادامه دادم که بچم سوتغذیه شدید گرفت در عرض چن روز وزنش از وزن تولدش هم اومد پایینتر شیرم کم بود رقیق بود بقول دکتر انگار اب بود فقط،خیلی مواظب باش شبا شیرخشک میدادم ولی طفلی انقد صب تا شب مک زده بود شبا شیر خشکو نمیخورد بیچاره فکش خسته شده بود طول روز

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
عزیزم بعدش چی کار کردی شیرت زیاد شد؟

چون دوقلو داشتم بیخیال شدم شیرخشک دادم جفتشونو

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
من سر پسرم، مامانم فلاکس زیره و رازیانه درست میکرد میزاشت کنارم، دقیقه ب دقیقه بم میداد شوهرمم ق ...

منم دقیقا تا دوهفته اول همینطور بودم .بیرون ک میخواستم برم پوشک میزاشتم تو سوتینم ک شیر نشت نکنه.ولی نی نی ک سینمو نگرف شیرم کم شده

منم دقیقا تا دوهفته اول همینطور بودم .بیرون ک میخواستم برم پوشک میزاشتم تو سوتینم ک شیر نشت نکنه.ولی ...

همین روش منو پیش بگیر تا شیرت زیاد بشه، بخدا گاهی شیرخشکا رو احتکار میکنن بدبخت میشی

2706