2733
2734
عنوان

سلامممم برای عید چی میخواین بخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 33 پست
دقیقا الان تو تاپیک من یکی نوشته به تو چه چرا میپرسی از بقیه چی میخرن همه افسرده شدن خب منم دلم خواس ...

دقیقااااا

به خدا خیلی حسودن بعضیا

یعنی حس کردم طرف میخواد بترکه

یا بقیه نوشته بودن فقط عیدا خرید میکنی ک اینا گرفتی ، گفتم نه

در صورتی ک چیز زیادیم نبود

ولی واقعا مردم حسودن

الان تاپیک شما بگی یه روسری خریدم ، میگن واییی خوش به حالت و همین انرژی منفی

یا نگاه میکنن و زورشون میاد جواب بدن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخری گلم وقت زیاده حتی شده یک شومیز ساده بخر حال دلت خوب میشه 

فعلا پام اسیب دیده نمیتونم جایی برم عید اولمم هست🥲تواین مدت کوتاهی ک عقد کردم هیچ عیدی خزید نرفتم دلم میخاست حداقل ی این عید یکم خریدکنم یادگاری بمونه که اینجورشد😑

خانوادمم هیچ خریدی نکردن هنوز 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه دعا کنید برام کارهمسرم جوربشه 🙏شدیدا نیازمند دعاهاتون هستم دوستای خوشگلم❤️
دوتا پیراهن یه عبا و جوراب شلواری و چادر مشکی دوتا روسری هم مونده هنوز 🥲

مبارکه گلممم

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞