2733
2771
عنوان

عروسی که 5سال منتظرش بودم رو بهم زدم

224786 بازدید | 2208 پست

نمیدونم از کجا بگم ... 

اما درنهایت این عقد طولانی وقتی که همه چیز داشت درست میشد " با وجود سنگ هایی که خانواده همسرم جلوی پامون میذاشتن " 

قرار بود 25 ام این ماه عروسی مون رو برگزار کنیم . 

رفتیم خرید عروسی با تمام فامیل همسرم! از داماد ها گرفته تا عروس ها! مادرهمسرم همه رو جمع کرده بود... 

و یک خرید داغون با کلی جنگ اعصاب رو برام رقم زدن و من اونجا تصمیم گرفتم همه چی رو رها کنم وفقط فرار کنم از دست شون ! 

اما بازهم دندون روی جیگر گذاشتم... 

تا روز بعدش که متوجه شدم خودشون سالن و آتلیه رو در بدترین شرایط رزرو کردن! بدون اطلاع از من! 

بازهم تحمل کردم... ( چون قرار نبود جایی که رزرو کرده بودن برم) 

یه مرحله ی دیگه گفتن اگر تو خونه عروسی نگیرین ما نمیایم! 

تااینکه مادر همسرم ماشین گرفتن و جهازم رو بار کردن و اوردن درب منزل پدرم 😐( بدون حضور من و همسرم)

ما جهاز رو چیده بودیم ایشون میگه باید دوباره جهاز کشون کنین! خیلی از لوازمم در مسیر داغون شده بود... 

اینجا دیگه فوران کردم و به همسرم گفتم فقط از زندگیم برو خسته شدم دیگه کشش ندارم... حلقه ام رو فرستادم و تالار رو کنسل کردم. 

همسرم اولش میگفت درست میشه اما بعدش طبق ساز من رقصد و اونم در افسردگی کامل بیخیال همه چیز شده... 

همه چیز رو کنسل کردم و چندین روزه گوشی ام رو خاموش کردم ... 

5سال بدو بدو و رویا تموم شد! در کمتر از یک هفته! 

5سال تحمل کردن دیگه تموم شد... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر اگه کاربلد باشه میشه ملکه که همه از ته دل بهش احترام میذارن ولی بعضیاشون یه کارهای هیجانی ای میکنن که هیچ منطقی پشتش نیست مثل همین جهازکشون دوباره!

امیدوارم بهترین اتفاق بیفته هر چی به صلاحه

بسیار تصمیم درستی گرفتی الان این کارو بکنی بعدا با ی بچه طلاق بگیری بهتره مطمعن باش بعد عروسی صد برا ...

نمیدونم چی درسته و چی غلط 

فقط میدونم هیچوقت پشیمون نمیشم از اینکه بهم زدم! چون با تمام وجود برای زندگیم تلاش کردم و نتیجه نگرفتم... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
😔 متاسفم.  امیدوارم که هرچی به صلاحته اتفاق بیافته

متشکرم 🌼

ای وای من خیلی ناراحت شدم🥲💔💔💔 بیا بغلم خوشگلم🫂😭😭

متاسفم که ناراحتت کردم مهربان جانم 💙 

پنج سال کم نیست ها

فامیل نامزدت همینو میخواستن

که آخرسر کوتاه بیایی و بهم بزنی

الان نامزدت در چه حاله

قبول کرد یعنی؟؟؟

📍"مشرق و مغرب اَر روم...وَر سوی آسمان شوم نیست نشانِ زندگی...تا نرسد نشانِ تو"🌼🌼🌼🌼🌼"ای گوهری از کانِ من...وی طالبِ فرمانِ من...آخر ببین احسانِ من...باشد که با ما خو کنی"  "مولانا"🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞

عزیزممم

اخه چرا انقد حضور خانواده ها و این مراسمای مسخره براتون مهمه؟ ارزش تلف شدن عمر و نابود شدن اعصاب و از دست رفتن عشق رو داره؟؟ کاش اصن مراسم نمیگیرفتین. پنج سال خیلیه. میرفتین مسافرت لق همه فکوفامیل

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
مادرشوهر اگه کاربلد باشه میشه ملکه که همه از ته دل بهش احترام میذارن ولی بعضیاشون یه کارهای هیجانی ا ...

متشکرم عزیزم 🌼 

مادرهمسرم اصلا به کارهایی که میکنن فکر نمیکنن هدف فقط اذیت کردنه

خییییلی سخت بوده برات.ولی آفرین به این شهامتت خوب جایی بین عقل و دل تصمیم گرفتی. همسرت هم همین الان تکلیفو روشن کنه و انتخاب سختشو بین تو وخونوادش انجام بده. بهتر ازین بود که توی زندگی همش ازین چالش انتخاب بین تو و خونوادش رو همیشه داشته باشه و همین همیشه باعث دعواتون بشه. چون معمولا در این شرایط مردا از زنا انتظار دارن که کوتاه بیان در مقابل خونوادشون

مقصر شوهرت هم هس که هنووزم نمیتونه شرایط رو مدیریت کنه 

اگ‌وایمیساد جلو مادرش تا ب اینجا نمی‌کشید 

واقعا تو مغز این زن چیه😐

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706