2737
2734

سلام روزتون لخیر دوستان ، من ۴۰ کیلو اضافه وزن دارم دو ساله که به شدت تنگه نفس میشم رفتم دکتر گفت بیشتر دلیل تنگی نفسیت وزن بالات هست ، بهم دارو داد و برای لاغری هم قرص داد پنج روزه که مصرف میکنم و اشتهام به نسبت هفته ی پیش خیلی کم شده ، ولی خیلی میترسم 😢😢😢 اگه خدایی نکرده رو کبدم تاثیر بزاره چی ، قرصامم ایناست متفورمین و کوییک اسلیم ولی خواهش میکنم شما سرخود مصرف نکنین بخدا من فوق تخصص برام نوشته چون سنمم کمه و وزنم بالاست و مشکل تنفسی داشتم برام تجویز کرده ، حالا خواهشا تجربه هاتونو بگین 

من شوهرم بالن معده گذاشته تو 9 ماه سی کیلو کم کرد

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متفورمین که اصلا بد نیست و اشتها رو کم میکنه برای کنترل قند خون و تنبلی تخمدانم میدن  کوییم اس ...

آره قبلا متفورمین رو مصرف کردم باهاش مشکلی نداشتم اون وقتا بخاطر مشکل نازایی میخوردم ، اما الان که میخورم بدنم به لرزه میفته انگار قندمو پایین میاره

آره قبلا متفورمین رو مصرف کردم باهاش مشکلی نداشتم اون وقتا بخاطر مشکل نازایی میخوردم ، اما الان که م ...

بزامن همینطوربودبشدت احساس ضعف وگشنگی ولرزش توبدن داشتم به دکترت اطلاع بده 

2738
آره قبلا متفورمین رو مصرف کردم باهاش مشکلی نداشتم اون وقتا بخاطر مشکل نازایی میخوردم ، اما الان که م ...

همراه غذا بخور وسطای غذات منم این شکلیم 

ولی من کلا حساسیت دارم بهش خیلی حالم بد میشه 

فقط 47 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40