2752
2734
عنوان

با مشاور کنکورم تماس تصویری بگیرم؟😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 24 پست
اره پسره پنج شش سال ازم بزرگتره برای همین خجالت می‌کشم چون هیچوقت با پسرا تماس تصویری نگرفتم  ...

این ک خودش گفده به نظرم زشت نیس اگ با ویس اوکیی ک نمیخاد ولی اگ ن یرسری تصویریم امتحان کن اگ نتجیه داد ک بهتر ندادم ک همون ویس

اسی چقدر جنسیتی نگاه میکنی تماس بگیر عادی باش بابا

اصن واسه رفتارات نگا به جنسیت نکن 

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگیر  حالا مگه چیه  مشاور کنکوره  خودشون با هزار تا مثل تو در ارتباطن برای خودش عا ...

نه بابا عزیزم منم مثل این دورم پره چشمم سیره😂 

ولی چون تاحالا تجربه تصویری حرف زدن با پسز نداشتم استرس دارم یکم😂

این کاربری دست دو تا دوسته که ممکنه تاپیک هاشون به هم ربطی نداشته باشه🤗
آقاست طوری نیست ؟

نه باو

اون انقد شاگرد مث تو داره که

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731
اسی چقدر جنسیتی نگاه میکنی تماس بگیر عادی باش بابا اصن واسه رفتارات نگا به جنسیت نکن 

از بس پدر و مادرا نگاهو جنسیتی میکنن عزیزم

منم ناخودآگاه بددل شدم دست خودم نیست 

اینهمه سال نذاشتن مشاور مرد بگیرم آخر منم فقط با مشورت مادرم گرفتم و اون می‌دونه 

الان پشیمونم کاش زودتر اینکارو کرده بودم چون آدم از جنس مخالف میترسه برای درس خوندن

خوب مشکلش چیه نمیخای کاری کنی که 😅 

نمیدونممم از بس تو ذهنم فرو کردن اعتماد نکن ب مردا الان با ۲۰ سال سن نمی‌دونم چجوری تصمیم بگیرمم😂😂😫

اره پسره پنج شش سال ازم بزرگتره برای همین خجالت می‌کشم چون هیچوقت با پسرا تماس تصویری نگرفتم  ...

زشت که نیست مشاوره کنکور های آنلاین میگیرن ولی من خودم روم‌نمیشه معذب میشن وگرنه مشکلی نیست 

#انسانیت
زشت که نیست مشاوره کنکور های آنلاین میگیرن ولی من خودم روم‌نمیشه معذب میشن وگرنه مشکلی نیست 

آره واقعا منم هنوز موندم 😢