2733
2739

یکم سرم عصبانی شد گفت دیگه قرار نیس رابطه ای باشه بینمون و رفت 

با اینکه منم مقصر این جدایی بودم ولی 

تنگی نفس دارم چرا حالم انقدر بده یعنی اونم دلش برام تنگه 😣

کاربری دست دوستم بوده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از حرفهای طرف مقابلم خبری ندارم ولی برخورد تو زشت بود

اون اهل بی احترامی نیس چون سرش خیلی شلوغ بود دم عیده من زنگ میزدم میگفتدستم بنده پیام نمیداد وقت بیرون اومدن نداشت شب روز کار منم خاستم تلافی کنم کلی بهش توپیدم اونم بهم گفت دختره بی درک و عقده ای 

کاربری دست دوستم بوده
2742

پیش زن و شوهر بحث پیش میاد ولی نباید کش داد وقتی اومد خونه به روت نیار انگار نه خانی اومده نه خانی رفته 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2740
باید توجه می‌کرد حتما داشته سرد می‌شده خب توهم توقع داری 

تا الان هرچی من گفتم نه نیاورده بود ولی این روزا انقدر سرش شلوغ بود وقت نمیکرد بره آرایشگاه یا حموم 

نمیدونم شایدم مقصر بود ولی من دلم براش تنگ شده کاش امروز بیاد بگه اونم دلش برام تنگ شده

کاربری دست دوستم بوده
آها خب تقصیر خودتم هست طرف سرش شلوغه دیگه 

آره منم مقصرم الان چیکار کنم بنظرت برگرده ولی مستقیم نباشه چون غرورم اجازه نمیده التماسش کنم همیشه خودش برگشته بعد یکی دوماه ولی من میخوام امروز برگرده 

کاربری دست دوستم بوده
آره منم مقصرم الان چیکار کنم بنظرت برگرده ولی مستقیم نباشه چون غرورم اجازه نمیده التماسش کنم همیشه خ ...

اونو نمیدونم میخوای پیام بده یه چیزیو بهونه کن 

آقا هستم 🚫.          💔😔
2706