2733
2734

سلام دوستان اول اینکه بگم جنسیت ها هیچ فرقی نداره و اینکه هرکسی دوست داره از هردو جنسیت داشته باشه و من برای تاج و تخت و شاهزادگی و ازاین حرفا نیست که الان بیاین کلی ازاین حرفا بارم کنید

پس برای همدیگه احترام قائل باشیم اگر کسی ناراحت میشه شرکت نکنه

و اینکه سوالم از مامانایی هست که با رژیم غذایی بچشون پسر شده دوستان من شوهرم چون برادر نداره خیلی دوست داره الان بچش پسر باشه اگه شماام با رژیم یا قرص و داروی خاصی پسر اوردین ممنون میشم کمک کنید تاآهر عمرم دعاگوتون هستم🙏🏻

خواهرشوهرم رفت دکتر بچش پسر شد ولی حتی نمیگه کدوم دکتر منم مادر شوهرم بهم گفت ولی اگه شما این لطف خواهرانرو بهم بکنید تااخر عمرممنونتونم و دعاگوتون هستم...

2731
 کلا بدن زن قلیایی باشه بچه پسر میشه سعی کن ترشیجات زیاد نخوری که مایعات بدنت اسیدی نشه مواد غذ ...

من الان یکماهه ترشیجات و بستی و شیرینی جات هم نمیخورم

بعد از چه بدت طبع بدن گرم میشه؟

چ اشکالی داره خالم رژیم دخترزاایی گرفت و بچش دختر شد بعد ۲ تا پسر خودمم اگه ازدواج کنم دوست دارم بچ ...

قربونتون برم انشاالله که خدا بهتون پسر بده گلم😍🙏🏻

بیخیال باش خدا خودش صلاح بدونه پسر میده بهت. منم شوهرم برادر نداره ولی جنسیت برام مهم نبود الان باردارم و بچم پسره و خانواده همسرم خیلی خوشحالن و این برام عجیبه چون مثلا فرهنگی و تحصیل کرده و خیلی پر ادعان 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸

فقط میدونم باید رحمت گرم بشه 

تو گوگل بزن زهرا عباسی، پیج ریحانه سنتر رو برات میاره

یه دوره تعیین جنسیت دارن اگه دوست داشتی ثیثبت نام کن، مجازیه

البته شما هرکاری بکنی ته تهش باید خدا بخواد

گروه قرمز❤️ وزن 
بیخیال باش خدا خودش صلاح بدونه پسر میده بهت. منم شوهرم برادر نداره ولی جنسیت برام مهم نبود الان بارد ...

خداروشکر عریزم انشاالله که سالم و سلامت باشید🙏🏻😍

باید قواعد بارداری رو رعایت کنی.. مثلا ارگاسم بشی قبل شوهرت.. و آلت دخول عمیق.. اسپرم در نزدبکترین قسمت به دهانه رحم خالی بشه.. روزهای تخم گذاری باشه.. پیشنوازی کنه شوهر.. واژن قبل انزال مرد خیسه خیس بشه.. اینا  که گفتم خیلی کارسازه. 

من الان یکماهه ترشیجات و بستی و شیرینی جات هم نمیخورم بعد از چه بدت طبع بدن گرم میشه؟

عزیزم من با طب سنتی اشنایی ندارم چیزی که گفتم از علم جنین شناسی بود که تاحدود زیادی اثبات شدست چون کروموزوم ایگرگ خیلی شکننده و ضعیفتر از ایکسه اگر محیط رحمت اسیدی باشه خیلی زود از بین میره با طبع ها اشنایی ندارم

2706