2733
2771
عنوان

تیرویید کم کار و مشکلات بارداری😭

111 بازدید | 14 پست

بچه ها داشتین تو اطرافیانتون کسی تو سه ماهگی بفهمه تیرویید کم کار داره؟ بچه اش دنیا اومده سالم و با هوش بوده؟ توروخدا بی اهمیت رد نشین اگر میدونین بگین 🙏 تیروییدم عددش یه بار ۴,۵۱ بوده چند روز بعد دوباره آزمایش دادم ۴.۱ بود . من طاقت ندارم بچم کم هوش باشه خدایا 😭🙏

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شازده کوچولو پرسید : غمگین تر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه ، چیه؟ روباه گفت : بری و کسی متوجه نشه! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا تیروئید من این بود نگران نباش قرص میده صبح ناشتا میخوری من از ۶ ماهگی فهمیدم کم کاری تیروئید دارم بچمم سالم به دنیا اومد خداروشکر

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

والا من سر دخترم اوایل فهمیدم کم کاری دارم یادم نیس کی..ولی خوبه دخترم ۴ سالشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

من از ۶ هفته دارم قرص میخورم ۳.۹ بود یه بار آزمایش دادم شده بود ۱.۵  یه بار دیگه هم ۲.۳۶ بود که دکترم گفت خوبه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

با ین عدد مشکلی پیش نمیاد.منم دارم میخورم باردارم.همین حدوده تازه از قبل و اول بارداری دارم میخورم

خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706