2733
2771
عنوان

دلم شدیدا گرفته😭😭😭

88 بازدید | 11 پست

دوستام باهم رفتن بیرون مامانم نزاشت برم🥲🥲نمیزاره تنها برم بیرون😭😭اوناهم ماماناشون باهاشون نمیان بدا همین کلا گفتم نمیرم باهاشون

شنبه امتحان شیمی دارم دلمم گرفته تنهام تو خونه😭تمرکز ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیزاره میگه تنها نمیخام بری ۱۶ سالمه میگه تا عمر داری همه جا باهات میام

تو این سن حق داره تنها نذاره بری بیرون 

موقعی که دانشگاه رفتی می تونی تنهایی بری

ولی می تونی دوستاتو دعوت کنی خونه یا تو بری خونشون

تو این سن نینی سایت به چه دردتون میخوره واقعا😕 بعدشم این سخت گیریا عادیه ، بعداً از مادرت تشکر میک ...

میخواین همینجا هم که داریم ازمون بگیرین؟بود و نبود ما اینجا چه فرقی به حالتون داره؟

این سخت گیری برای زمان شما شاید ولی الان دیگه عادی نیست 

دخترای کوچیکتر حتی رل و... دارن من حق یه بیرون رفتنو ندارم!🥲

میخواین همینجا هم که داریم ازمون بگیرین؟بود و نبود ما اینجا چه فرقی به حالتون داره؟ این سخت گیری بر ...

همینجا شاید تورو از اهدافت دورتر کنه !! اینجا راجب اهداف حرف نمیزنن راجب زناشوییه که به دردتون نمیخوره!!!!

من ۲۱ سالمه زیادم سنم زیاد نیست میفهمم چی میگی ولی شاید تو الان نتونی تشخیص بدی که رفیق خوب یا بد کیه بعداً متوجه میشی ، رل داشتن تو سن شما درست نیست من به عنوان کسی که همه اینارو تجربه کردم میگم، الان کلی پشیمونم که من چرا اون زمان اون کارارو کردم ، الان بهتره فقط روی درست تمرکز کنی