2733
2734
چرا شما مذهبیا اینقدر زخم زبان میزنید نیش میزنید . خداوند میفرماید  مسلمان واقعی کسی هست که دی ...

بله 

ما احب الله من اصاه 

دوست ندارد خدارا کسی که از فرمانش سرپیچی میکند

دوست داشتن خدا به دل تنها نیست

تو همین دنیای ساده هم کسی رو دوست داری به خواسته هاش عمل میکنی

دیگه اونکه خداست

و همون خدا میگه باید اعضای وضو پاک باشه مانع هم نباشه

حالا بچه دوساله ها جواب بدن: ناخون به این قطوری و گنده ای مانع هست یا نه؟

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم اگر کلا به قران و نماز و طهارت اعتقاد نداری که بحثی نیست اعتقاده محترمه

اما اگر اعتقاد داری حرفام از خودم نبود ایه قران بود

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
عزیزم اگر کلا به قران و نماز و طهارت اعتقاد نداری که بحثی نیست اعتقاده محترمه اما اگر اعتقاد داری ح ...

یعنی عاشقتونم به چشم برهم زدنی حکم مرتد بودن طرفو صادر می کنید . ازخدا بترس وقضاوت نکن

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
یعنی عاشقتونم به چشم برهم زدنی حکم مرتد بودن طرفو صادر می کنید . ازخدا بترس وقضاوت نکن

استغفرالله

کی گفتم؟

اگر جمله شرطی تا شرط برقرار نباشه حکمی صادر نمیشه جانم

بالاخره برا کارتون دلیل دارین

اگر دلیل محکمه پسند دارین اینجا کاربرا تعلیق میشن تو خصوصی بگینقسم به خدا قانع شدم تسلیم میشم

استغفرالله کی گفتم؟ اگر جمله شرطی تا شرط برقرار نباشه حکمی صادر نمیشه جانم بالاخره برا کارتون دلی ...

عزیز گلم من اصلا نمیخوام شما ویاهیچکس دیگری و در مورد هیچ چیزی قانع کنم  شما میفرمایید کاشت اشتباه بسیارخوب عقیده شماست . من هرگز نگفتم اشتباه میکنید .واقعا باید یاد بگیریم به اعتقاد وبی اعتقادی هم احترام بگذاریم .

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊