2733
2734
عنوان

شوهرم همش داره جلوم میرقصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 45 پست

حس بد امدنت را تقویت نکن به چیزای مثبت فکر کن همسو تو خوشی ها باش 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه جالب😂😂

از لحاظ روحی به یک هفته دور شدن از همه آدمها،آنلاین نشدن، کسیو ندیدن و قطع رابطه محض با همه ام.تا روی مبل جلوی یه کلبه چوبی وسط یه جای سرسبز پتو رو بپیچم دورم لم بدم،کتاب بخونم، به موزیکای بیکلام گوش بدم واسه یکبارم که شده حس کنم دارم زندگی میکنم🍀🌝                                        
عزیزم باز خوبه اینطوری شهادت می‌کنه بعضیا عین بز تازه یه چیزیم طلبکار میشن 

شاد*

شهادت رو کیبورد نوشته 😂😂😂

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋
فرصت طلب کی بودی توووو😂😂😂

فرصت طلبavantpmجونم،😁😘

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2738

توهم آهنگ عشق تو دروغ بود دیگه ، نه دیگه نه من نه تو دیگه ، میخوام عشقت و فراموش کنم آتیشتو خاموش کنم بزار و برقص😐😂

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
    خدا بگم چیکارت نکنه همش این آهنگ تو سرم پلی میشه

تو اگه با من قهری ولی من آشتی م

گل هرشهری عمری کاشتیم 

بدتر فرو برو😂😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

من قبلنا شوهرم تاپ و دامن کوتاه می پوشید میرقصید آدام و در میاورد 

یه بار داشتم تی وی می دیدم اومد با این سر و وضع بالا سرم 

بخدا مردم از ترس 

تپش قلب گرفتم 

عین ادم نمیتونه خوشحالم کنه😑 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706