2733
2771
عنوان

شوهرم همش داره جلوم میرقصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 45 پست

حس بد امدنت را تقویت نکن به چیزای مثبت فکر کن همسو تو خوشی ها باش 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

عزیزم باز خوبه اینطوری شهادت می‌کنه بعضیا عین بز تازه یه چیزیم طلبکار میشن 

شاد*

شهادت رو کیبورد نوشته 😂😂😂

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋

توهم آهنگ عشق تو دروغ بود دیگه ، نه دیگه نه من نه تو دیگه ، میخوام عشقت و فراموش کنم آتیشتو خاموش کنم بزار و برقص😐😂

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
    خدا بگم چیکارت نکنه همش این آهنگ تو سرم پلی میشه

تو اگه با من قهری ولی من آشتی م

گل هرشهری عمری کاشتیم 

بدتر فرو برو😂😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

من قبلنا شوهرم تاپ و دامن کوتاه می پوشید میرقصید آدام و در میاورد 

یه بار داشتم تی وی می دیدم اومد با این سر و وضع بالا سرم 

بخدا مردم از ترس 

تپش قلب گرفتم 

عین ادم نمیتونه خوشحالم کنه😑 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706