2733
2771

برای استخدامی قسمت مصاحبه آزمون عملی هم میگیرند؟چیاهستش؟من مدرک مربیگری ندارم ولی چندسال کاراته کارمیکردم مقام دارم بنظرتون تاثیر داره؟آزمون عملیش خیلی سخته؟

الان کسی نیست ساعت ۸ یا ۹ شب تاپیک بزن 

البته آماده حمله به معلمین هم باش😄😄😄

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

مقامت تاثیر داره تو مصاحبه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرامگه چی گفتم فقط سوال پرسیدم استرس دارم آزمون روقبول نشم؟مخصوصاآزمون عملی

مثلا تصور کن یه مجردی همش بگه که اگر بچه دار نشدم چی؟ نکنه بچم ال بشه و بل بشه! نکنه خوب نتونم تربیتش کنم؟

به این شخص چی میگی؟

من که بهش می‌گم تو تمرکزت رو بگذار اول روی ازدواج خوب بعدش به بچه فکر کن. از الان بخوای به بچه فکر کنی که دیگه کی وقت میکنی دقت و تمرکزت رو بگذاری روی ازدواج خوب!

حالا شما هم تمرکزت رو هرچند اندک، بگذار روی کتبی. انشاالله تا میاد نتایج بیاد یک ماهی وقت هست. هر چقدددددر که دلت خواست بشین دربارش بپرس و سوال کن و ...

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی