2733
2771
عنوان

زن و شوهرعجیب

722 بازدید | 27 پست

راستش ۱۰ سال پیش میناکاری بلد بودم و انجام میدادم. تو یه گروه تلگرامی بودم که یه زن و شوهر هم بودن. ما باهم خیلی صمیمی بودیم و چت میکردیم البته پارا فراتر نمیزاشتیم اصلا. ی روز خانمه گفت من میخام برام سرویس میناکاری بزنی. منم قبول کردم و هزینه رو گفتمش اونم با مشورت با شوهرش برام پولو زد. منم براش سرویس رو زدم و بعد از یه ماه عکس هارو براش فرستادم. خانمه گفت خیلی ساده زدی و من مینای پرداز میخواستم و... خلاصه من گفتم ک شما که میدونستید من پرداز کار نمیکنم فعلا همیناس. اگر دوست داری آدرستو بده. شوهره هم هی میومد تو پی وی و به اونم همینا رو گفتم. خلاصه من ده باااااری گفتم که آدرستونو بدید بفرستم اونام آدرس نمیدادن ولی نمیگفتن که نمیخایمشون! و بعد از یه ماه گفتم خب شماره حساب بدید پولتونو برگردونم شماره حسابم نمیدادن!! خودمم هنوز برام سواله خیلی باهاشون حرف زدم و شماره حساب و آدرس ندادن. الان تکلیف این پوله چیه؟ حق الناسه؟؟

اینو هم اضافه کنم ک توان پرداخت صدقه ب نیتشون رو هم ندارم

کاربری ۴ ساله ام ترکید.. بخاطر یه اعتراض مسالمت آمیز🤫🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق الناس چیه اخه مگه دزدیدی خواستی بزنی ندادن شماره خواستی بفرستی نفرستادن آدرس  دیگه ببخشید ب ...

خب من الان چند ساله ذهنم درگیرشه ک نکنه خدای نکرده اون دنیا روزگارم سیاه بشه سر حق الناسشون. به این راحتیا نیست.

به نظرم آشنا بوده و با هویت فیک چت کرده و نمیخواسته شناسایی بشه ، برا همین چون آدرس یا شماره کارت م ...

نه عکسهای خانوادگیشونو دیدم و ی چندماهی باهم بودیم میدونم فیک نبودن.

سلام آشنای ماس اگه میخواید شماره کارت بفرستم خدمتتون و اینکه نه خیر حق اناس برای شما محسوب نمیشه&nbs ...

ایکاش ب این راحتی باشه. بخدا من خیلی گفتم آدرس یا شماره حساب بدید ندادن آخه تقصیر من چیه فردای قیامت پدرمو درنیارن 😥

خب الان سوال اینه حالا مثلا اگه اونا پیداشون بشه توان صدقه نداری توان برگردوندن پولشون رو داری؟

شما کار کردی پس اون پول دستمزدته و نوش جان. اما بابت اون کار جنسی تولید کردی که یه ارزشی داره خوب الان اون جنس کجاست در واقع نه پول بلکه اون وسیله متعلق به اونهاست و برای اون باید تصمیم بگیری. حالا اون وسیله کجاست؟

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
خب من الان چند ساله ذهنم درگیرشه ک نکنه خدای نکرده اون دنیا روزگارم سیاه بشه سر حق الناسشون. به این ...

بهشون پیام بده که اگر شماره حساب یا آدرس را ندید پس پولتون را حلال کنید چون من نمی خوام حق الناس گردنم باشه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706